Menu

Co je nového?

Facka pro Plíškovou před Turnajem mistryň! Legenda se do ní pořádně opřela

Sdílení
Foto: Twitter

Jedna z nejslavnějších tenistek historie Martina Navrátilová před nadcházejícím Turnajem mistryň vzala na paškál Karolínu Plíškovou. Ve svém pravidelném sloupku pro web WTA vyčetla Plíškové její odevzdaný projev na kurtech.

Navrátilová v tenisovém světě stále patří za největší persony a pravidelně přispívá svými postřehy pro věhlasný New York Times, či jiná zvučná média. Osmnáctinásobná grandslamová vítězka podrobila kritice Plíškovou, která se nakonec na Turnaj mistryň dostala, ale dlouho nebyla její účast jistá.

“Je to pro mě zklamání. Dostala se na vrchol žebříčku, ale nedokázala se na vysoké úrovni udržet,” řekla Navrátilová.

reklama

“Nevím, proč to tak je. Ale zato vím, že pokaždé, když udeří do míčku, zastaví se mi dech a netuším, jestli to bude skvělý winner, nebo zbytečná chyba,” popsala své pocity ze hry Plíškové jednašedesátiletá legenda.

Aby to ale vůči šestadvacetileté tenistce, které aktuálně patří pátá příčka na světovém žebříčku nevyznělo tak zle, Navrátilová dodala, že Plíškové stále věří: “Vím, že je uvnitř nažhavená, ale z venku to vypadá, že je jí to jedno. Vím, že to není ten případ, ale tak to prostě vypadá,” dodala.

Turnaj mistryň začíná v Singapuru v neděli 21. října a kromě Plíškové se na něm představí i Petra Kvitová. Obě Češky hrají hned první den turnaje – Plíšková se v neděli střetne s Dánkou Wozniackou a Kvitovou čeká zápas proti Ukrajince Svitolinové. Tak co, budete se dívat?

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru