Menu

Co je nového?

Američtí Fever 333 začátkem příštího roku Praze rozproudí krev v žilách

Sdílení

Nezastavitelná smršť energie z Ameriky Fever 333 se po 4 letech vrací do Prahy. Českým fanouškům už kapela předvedla, čeho je schopná.

reklama

Ti, kteří toho někdy na jejich koncertě byli svědkem, zákonitě musí chtít víc. 5. února 2023 se pražský klub Roxy otřese v základech a v kotli bude pořádně horko. Frontman Jason Aalon Butler sebevědomě burcuje dav, volá po respektu k sobě samému, kapele, k lidem i k prostředí a společnosti, ve které žijeme.

Nechybí tvrdé riffy, řev a pot, ale ani zpěvné refrény a melodické linky. Kapela má na kontě mnoho úspěchů včetně nominace na Grammy nebo turné s Bring Me The Horizon.

Trio z kalifornského Ingelwoodu se zformovalo v červenci 2017 a poté následoval raketový start. Obsazení Fever 333 tvoří – rap: Jason Aalon Butler (ex-letlive., Pressure Cracks), kytara: Stevis Harrison (ex-The Chariot), bicí: Aric Improta (Night Verses). Názorová jednota v kapele zaručuje silový angažovaný zážitek.

reklama

Jejich texty se často vyjadřují k politickým a sociálním poměrům v Americe, kdy například EP „Wrong Generation“ z roku 2020 složila kapela poté, co se frontman Butler 13 dní účastnil protestů po nešťastné smrti Afroameričana George Floyda.

Zanedlouho poté vydali skladbu „Once Again“, kterou dali dohromady za pouhých 24 hodin jako okamžitou reakci na zveřejnění výsledků amerických voleb. Tak si je v Praze nenechte ujít! Vstupenky budou v prodeji od středy 31. srpna na GoOut.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru