Menu

Co je nového?

Elektrický motocykl Hecht Stratis: Na výlety, ale i na cesty po městě

Sdílení

Nový elektrický motocykl Hecht Stratis je svým sportovním designem a 2000 W silným motorem vhodnou volbou pro cesty po městě i mimo něj. Hecht Stratis poslouží nejen jako zdroj zábavy na výlety, ale stejně dobře se dá využít i na každodenní dojíždění za povinnostmi. Zásadní výhodou této elektrické motorky je naprosto tichý provoz bez zapáchajících emisí.

reklama

Výkonná baterie motocyklu umožňuje dojezd až 50 kilometrů na jedno nabití. Navíc doba nabíjení je pouhé 4 hodiny.

Bezuhlíkový motor je umístěn přímo v zadním kole, naopak prostor v rámu, kde bývá běžně motor uložen, je vyplněn lithiovou baterií.

Nad ní je uzamykatelný úložný prostor, do kterého se vejde nabíječka, malá lékárnička a další drobnosti. V tomto prostoru je také konektor pro připojení nabíječky.

reklama

Hecht Stratis

Díky použití lithiových baterií váží celý motocykl pouze neuvěřitelných 68 kilogramů. Stratis je homologován jako dvoumístný, není tak problém vyrazit na kratší výlet i ve dvou. Navíc tahle motorka opravdu dobře vypadá!


A cena? Ta je slušných 49 990 Kč. Pokud uvažujete o elektrické motorce a vystačíte si s padesátikilometrovým dojezdem, tohle vypadá na dobrou volbu!


One comment

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru