Menu

Co je nového?

Hotel z protiatomového krytu nebo veganská putyka: Tohle jsou cool místa, která byste v Brně nečekali!

Sdílení
Foto: 10-Z, Anybody hotel, Instagram

Ano, opravdu jsme to napsali. Ano, opravdu se všechna následující místa nachází v Brně. A ano, jsou naprosto boží! Po přečtení následujících řádků už pojem zpovykaný Pražák ztratí na lesku, nejvíc zpovykaní jsou Brňáci, mají totiž nejlepší podniky na metr čtvereční v celé republice.

reklama

Hotel ANYBODY

Zbrusu nový hotel, ve kterém se vyřádí hraví milovníci filmů. Zapomeňte na sterilní hotelový pokoj, kam se půjdete jen vyspat, v hotelu Anybody na vás čeká hra plná vzrušení a nevšedních zážitků. Každý pokoj je inspirován nějakým filmovým skvostem a během okamžiku vás přenese do atmosféry vašeho oblíbeného snímku. Ať už si vyberete Zvětšeninu, Bláznivého Petříčka nebo třeba Snídani u Tiffanyho nudit se rozhodně nebudete! Je už jen na vás, jak bude váš hotelový příběh pokračovat, těšit se můžete na světelné i zvukové kulisy nebo na různé druhy her a rébusů. Objevte v sobě hravé já!


Super Panda Circus

Úplně jiný svět, ve kterém nic nedává smysl! Tak popsali svůj bar majitelé a nutno podotknout, že se trefili naprosto přesně. Bar Super Panda Circus je opravdickým cirkusem, ve kterém nebudete vědět kam dřív s očima. Zapomeňte na trapná barmanská klišé, drinky, které vám namíchají tady, nikde jinde nenajdete. Dokonce ani v místním menu, takové přežitky jsou tady totiž tabu! Vytočte si drink z kola štěstí nebo na suchara prostě jen povězte, na co máte chuť. Vaše přání bude splněno na jedničku!

reklama


Kryt 10-Z

Původně protiletecký kryt z druhé světové války byl v padesátých letech přestavěn na protiatomový kryt pro brněnské papaláše, aby z něj o několik desítek let později mohl být vytvořen zážitkový hotel. Připravte se ale na úplně jiný zážitek, dost možná vás bude i trochu mrazit.

Můžete si vybrat, jestli vyrazíte do Ložnice mužstva, na Služebnu VB, na buržousta do Důstojnické místnosti nebo se spokojíte se skromnějším Protektorátem.

Většina pokojů je vybavena a zařízena funkčními dobovými předměty, nezapomeňte si vlastní spacák a užijte si noc bez telefonního signálu. Možná přijde i noční poplach…v Brně nikdy nevíš!


Vegalité

Zní vám „veganská čtyřka“ jako oxymóron? V Brně nikoliv, tady se totiž jedlo vegansky ještě před tím, než to začalo být moderní! Představte si klasickou putyku čtvrté cenové kategorie, kde si můžete dát dobré pivo a výborné české jídlo… jasně, v každém městě na nějakou takovou hospodu narazíte, ale jen v Brně vám to výborné české jídlo naservírují v luxusní veganské úpravě a navíc za lidovku! Svíčková, houbovka, plněné knedlíky, gulášek, všechno na co si ve spojitosti s českou kuchyní vzpomenete. A to klidně v 10 večer, když se zdržíte na punkový koncert. Geniální nápad!


V Praze otevřeli selfie kavárnu, která vám naservíruje kafe s obličejem. Anebo klidně i s ňadry


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru