Menu

Co je nového?

Hvězda Juventusu v slzách! Do Ronaldovy rodiny se vrátila rakovina

Sdílení
Foto: Twitter

Hvězdný Cristiano Ronaldo má sice pěněz jako šlupek, ale ani ty mu nezmírní jeho aktuální trápení. Jeho matce Dolores se totiž vrátila rakovina, se kterou žena, která přívedla na svět jednoho z nejlepších fotbalistů světa, bojovala už v roce 2007.


Ronaldově matce Dolores diagnostikovali rakovinu poprvé v roce 2007, ale tehdy nad ní zvítězila a vše vypadalo dobře. Jenže v rozhovoru pro portugalskou televizi teď čtyřiašedesátiletá rodačka z Madeiry šokovala celý svět: „V Madridu mi operovali druhé prso, podstoupila jsem radioterapii a nyní bojuji o svůj život.“Nic víc však matka hvězdy Juventusu Turín médií nesdělila. Když se zákeřnou nemocí bojovala poprvé, Ronaldo daroval nemocnici v přepočtu téměř tři miliony korun, aby vybudovali centrum pro boj s rakovinou. To nakonec jeho matce doslova zachránilo život.

Smutnou zprávu se fotbalista dozvěděl krátce před svými 34. narozeninami, když za ním matka přijela do Itálie, aby je společně oslavily.

Kromě toho ho také chtěla podpořit v ostře sledované kauze údajného znásilnění, kterého se měl portugalský útočník dopustit v roce 2009 v americkém Las Vegas. „Pokud jde o tu kauzu, tak věřím svému synovi. Když tam ta žena šla, určitě to nebylo kvůli hraní karet,“ okomentovala Dolores nařčení Kathryn Mayorganové, která tvrdí, že ji Ronaldo znásilnil.


Hráč AC Milán chtěl fotku s Ronaldem, omylem vyfotil spoluhráčův penis!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru