Menu

Co je nového?

Kolik zaplatíte za opravdu šmrncovní oblek a společenskou obuv?

Sdílení

Kvalitní oblek bezesporu patří do základní výbavy, kterou by měl mít ve svém šatníku každý muž. Oblek se vám hodí nejen na důležitý pracovní pohovor nebo svatbu, ale unosíte ho i při jiných příležitostech. K obleku neodmyslitelně patří pohodlná společenská obuv, která společně s oblekem vytvoří elegantní look. Jak ale poznat kvalitní oblek od levné napodobeniny, která sice láká nízkou cenou, ale materiálem či střihem nestojí za nic?

reklama

Poznejte kvalitu, do které se vyplatí investovat

Sháníte oblek, který vám dokonale padne, který vám bude slušet a který vám vydrží déle, nežli jednu sezonu? V tom případě určitě chcete vědět, jak rozlišit dobré a špatné obleky. Stačí si všímat základních znaků, které vám jasně napoví, které obleky stojí za investici a od kterých je lepší dát ruce pryč.

Levný oblek nelze ušít z kvalitní látky. Drahý oblek z levné látky ušít lze a mnohdy se dané kousky tváří kvalitně, ačkoli mají do kvality pořádně daleko. Oblek za tisícovku bude někde úplně jinde, nežli oblek za osm tisíc. 

Důležitá je látka, prošívání i rukávy

Základem všeho je kvalitní látka. O té se můžete přesvědčit už na první dotek, pozor na příliš lesklé obleky, které jsou zpravidla vyrobené z umělého materiálu. Pozornost věnujte i prošívání, pokud je oblek kvalitní, jsou jeho stehy jeden jako druhý, dokonale pravidelné a symetrické. Kvalitu rozpoznáte i podle rukávů – skutečnou krejčovinu a tím pádem kvalitu poznáte podle toho, že tzv. hlava rukávu nacházející sena rameni, perfektně sedí.

reklama


Nebojte se utratit za kvalitu

Pokud se nechcete spokojit s málem, nebojte se investovat do skutečné kvality. Spolehněte se na prověřené značky, které jsou známé svou kvalitou. Parádní pánské obleky včetně pohodlné a šmrncovní obuvi pořídíte v podání oblíbené české značky Blažek. Její obchod najdete v outletovém centru Premium Outlet Prague Airport, kde má svou pobočku a kam můžete vyrazit, budete-li si chtít pořídit oblek, který skutečně stojí za to.


Proč se u saka nezapíná spodní knoflík? Má to bizarní důvod


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru