Menu

Co je nového?

Je možné se uživit kurzovým sázením? Známe nástrahy!

Sdílení
Foto: Shutterstock

Každý z nás asi již slyšel zkazky o lidech, kteří se na plný úvazek živí kurzovým sázením. Nebylo by to hezké, proměnit své znalosti sportu v pořádný balík peněz? Ve skutečnosti to ovšem není tak snadné, jak si mnozí představují.


Abyste dokázali odhadnout výsledek zápasu, musíte být schopni získat, analyzovat a správně vyhodnotit obrovské množství informací. Ani pak ale nemáte jistotu, že skutečně vyhrajete. Když si strávený čas vynásobíte vaším průměrným platem, pravděpodobně byste v zaměstnání vydělali více.


Nechte za sebe pracovat jiné

I přesto, že se za úspěchy v kurzovém sázení skrývá obrovské množství práce, existuje cesta, jak vydělat a přesto si sázení pořádně užít.

Stačí kontaktovat některého z profesionálních poskytovatelů sázkového poradenství, který tuto nepříjemnou a zdlouhavou část udělá za vás a poskytne vám hotové tipy.

Je ovšem třeba předem říci, že ani nejlepší sázkový poradce z vás pravděpodobně milionáře přes noc neudělá. Ani jeho tipy pochopitelně nejsou stoprocentní. Kdyby byly, nechal by si je pro sebe.


Jedním z kvalitních poskytovatelů sportovních tipů je například firma Robstark.cz. Jejím cílem je férové sázení založené na využití dat. Nebudou vám tvrdit, že je možné vydělat peníze bez rizika. Místo toho vám nabídnou férové tipy s vysokým poměrem zisku a rizika, které vám umožní zůstat v plusu.


V jejich portfoliu najdete kromě tipů i podrobné sportovní analýzy, odborně sestavené tikety s nejvyšší pravděpodobností výhry a dokonce i online poradenství přes WhatsApp, které využijete zejména při live sázkách.


Kurzové sázení

Je tedy možné se kurzovým sázením živit na plný úvazek? Samozřejmě, možné to je. Ovšem v žádném případě nejde o snadno vydělané peníze. Pokud zkusíte sázet s Robem z robstark.cz, můžete však být alespoň v pravidelném plusu.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru