Menu

Co je nového?

Losers Cirque Company zvou ve středu na novocirkusovou kabaretní show

Sdílení

Losers Cirque Company promění na jeden večer Divadlo BRAVO na kabaret plný akrobatických čísel i humoru. Již ve středu 16. prosince od 20 hodin odehraje tato novocirkusová company on-line představení s názvem Kabaret BRAVO Naživo, které je jejich nejnáročnějším a největším projektem posledních měsíců.

reklama

Vedle párové i skupinové akrobacie, akrobacie ve vzduchu na šálách i strapsech nebo v obřích obručích zvaných cyr wheel zavede diváky streamovaného představení i do nejrůznějších zákoutí nyní zavřeného branického divadla. Partička akrobatů během lockdownu přivedla k životu své nejbláznivější nápady.

Ústřední postavou projektu je začínající herec Mates, kterému sny o velké slávě zhatilo uzavření divadel. Aby se svými fanoušky neztratil kontakt úplně, začal se věnovat vytváření krátkých skečů na svých sociálních sítích. Pak k němu ale doputovala záhadná zpráva o tom, že Divadlo BRAVO! navzdory tragické situaci v kultuře žije. Vybaven selfie tyčí se rozhodne jednat a do opuštěného divadla se vloupá. Co tam na něj čeká? To se dozvíme během přímého přenosu. 

Vstupenky k přístupu na stream lze zakoupit v pěti cenových kategoriích od symbolických 100 Kč po vyšší částky, které podpoří soubor v této pro umělce složité době. Diváci se mohou těšit na vysokou kvalitu videa i možnost interakce s účinkujícími.

reklama

Losers Cirque Company po dlouhých měsících příprav otevřeli svou vlastní scénu v branickém Divadle BRAVO! letos na konci září, aby ji po pár týdnech opět pro veřejnost uzavřeli. Stihli zde uvést premiéru rodinného představení MiMJOVÉ, které si na své diváky bude muset počkat po znovuotevření divadel.


Losers Cirque Company je společným projektem společnosti United Arts, Petra Horníčka a Zdeňka Moravce. V současné době má Losers Cirque Company na repertoáru hned několik úspěšných novocirkusových představení – The Loser(s), Wall(s) & Handbags, Beach Boys, Kolaps, Vzduchem, EGO a Heroes, které mělo premiéru v loňském roce. Stálý tým herců, tanečníků a akrobatů vždy zve ke spolupráci další etablované umělce z různých oborů. Vznikají tak jedinečné projekty, které mohou obstát v konkurenci se zahraničními produkcemi.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru