Menu

Co je nového?

Nechutně bohatí! Takhle utrácejí peníze nejmladší milionáři na světě

Sdílení
Foto: Instagram, Youtube

Většina z nás strávila mládí balancováním mezi školou, brigádami a trochou té skromné zábavy. To však není případ nejbohatších mladých lidí na světě. Jak utrácí jmění, které jim většinou snadno spadlo do klína?

reklama

Dvaadvacetiletá Norka Alexandra Andersenová je nejmladší miliardářkou na světě. Její otec Johan Andersen ji v roce 2007 totiž přenechal 42% podíl v koncernu Ferd. Špatně na tom ale není ani její sestra Katharina, která je o rok starší. Alexandra miluje koně, a tak se jim plně věnuje. I když si mladá žena ráda zajde na luxusní party, má ráda i cestování, přírodu, kempování a rybaření.

View this post on Instagram

Dinner is served🤙🏼

A post shared by Alexandra (@alexandraandresen) on


Obě sestry mají hodně v lásce také psy. Mají jich hned několik. Katharina Andersenová se na Instagramu mnohem raději pochlubí luxusní kabelkou nebo botami. Koupit si drahé Rolexky pro ni není žádný problém.


Rihanna je nejbohatší zpěvačkou planety! S majetkem 600 milionů dolarů předběhla Madonnu


Třetím nejmladším milionářem je Gustav Magnar Witzøe. Je to rovněž Nor a jmění získal také od otce, který je obchodníkem s lososy. Vlastní 43% podíl firmy Salmar. Gus miluje módu stejně jako Katharina. Nejraději má ale boty. Často se účastní módních přehlídek.

Libuje si v cestování, jak jinak. Má rád golf a chodí na drahé koncerty a jeho život je celkově prostoupen nejrůznějšími požitky. 


Za to John Collinson si peníze vydělal sám. Bratři John Collinson a Patrick Collinson založili platformu Stripe, která umožňuje přijímat a realizovat platby přes internet. Každý si tak vydělal kolem jedné miliardy dolarů. John Collinson je tak ve 28 letech 4. nejmladší miliardář na světě. John, který vystudoval Harvard, se účastní běžeckých závodů. Své vydělané peníze si užívá během cestování a plnění si svých životních přání.Osmadvacetiletý zakladatel Snapchatu Evan Spiegel se může v penězích přímo koupat. Jeho čisté jmění je 2,6 miliard dolarů. Ne nadarmo má taky za manželku jednu z nejhezčích modelek světa Mirandu Kerr. Ačkoliv se Spiegel svým jměním nechlubí, Miranda to zvládá za něj. Jejich svatba byla opravdu pompézní. V roce 2016 koupil Spiegel dům, který dříve patřil herci Harrisonu Fordovi. Tak jen zbývá dodat, že závidět se nemá.


McGregor se do UFC nemá důvod vracet! Podívejte se, kolik vydělal za poslední rok


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru