Menu

Co je nového?

Rihanna je nejbohatší zpěvačkou planety! S majetkem 600 milionů dolarů předběhla Madonnu

Sdílení
Foto: Instagram

Aktuální spolupráce s LVMH pomohla Rihanně dostat se na první příčku v žebříčku nejbohatších zpěvaček. Budování populární značky Fenty se tedy vyplatilo.

reklama

Forbes informuje o obrovském úspěchu Rihanny, která se už dávno nevěnuje jen hudební tvorbě. Díky spolupráci její značky Fenty s koncernem LVMH (Moët Hennessy Louis Vuitton) se stává nejbohatší zpěvačkou na planetě. Její majetek nyní přesáhl 600 milionů dolarů, čímž přeskočila Madonnu s náskokem přibližně 30 milionů.


Impérium s názvem Fenty bude pod prestižním módním domem růst a rozšiřovat své portfolio o high end kousky. Podle všeho však kráska z Barbadosu nikdy nedovolí, aby se z jejího projektu stal bezduchý byznys a v kreativě bude mít stále slovo. Snaží se totiž, aby její značka nesla i hlubší odkaz a ucelenou myšlenku.

reklama

Jen pro zajímavost, díky Highsnobiety se ještě dozvídáme, že současný majetek Celine Dion se odhaduje na 450 milionů dolarů a v případě Beyoncé je to asi 400 milionů.

Zároveň jsme se před pár dny dozvěděli, že prvním miliardářem v rapu se stal legendární JAY-Z, po stránce byznysu se tedy těmto umělcům daří více než dobře. Skoro 50letý interpret má však o trochu širší podnikatelské portfolio.


Na závěr ještě potěšující informace pro všechny fanoušky Riri, kteří čekají na novou hudbu. Na svém Instagramu v posledních dnech zveřejnila na pár hodin video, kde tráví čas ve studiu a již tradičně převrací oči s popisem: „Kde je nové album, Rihanno?“ Od vydání Anti jsou to přece jen už tři roky, rádi se však necháme překvapit.


McGregor se do UFC nemá důvod vracet! Podívejte se, kolik vydělal za poslední rokNový projekt Rihanna avizovala již v závěru minulého roku, o Vánocích. Tehdy jsme se však dozvěděli jen to, že to bude v příštích 12 měsících. Tak se nechme překvapit!

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru