Menu

Co je nového?

No Time To Die – nová Bondovka, kterou brzy uvidíme v kinech

Sdílení
Foto: Pixabay

Již v tomhle roce měla světlo světa spatřit 25. Bondovka, Covid však vystavil stopku. Z důvodu celosvětové pandemie se producenti rozhodli, že film pustí do kin až v roce 2021. Děj filmu se odehrává na Jamajce, což přímo vybízí k zapojení některé z místních věhlasných destilérek. Jamajka je totiž vyhlášená svými prémiovými rumy.

reklama

Výzvu přijali ti nejpovolanější

Jak již tušíte, netrvalo dlouho a vznikla spolupráce s populární palírnou J. Wray & Nephew, která stojí například za světoznámým rumem Appleton. Jedná se o palírnu, která má dlouhou rodinnou tradici a nyní ji vede Chris Blackwell, který převzal otěže po svém dědečkovi.


Spojení Blackwell a 007

Rum Blackwell

Spojením Chrise Blackwella a Jamese Bonda, kterého všichni znají pod jménem agent 007, vznikl jedinečný rum, který nese název Blackwell 007 Limited Edition. Jedná se o rum, který má vyjádřit typické rysy Jamajky, vznikal navíc dle starého rodinného receptu. Výsledkem je tmavý rum, který zrál 2 až 4 roky.

reklama

Kdo je to Chris Blackwell?

Chris není spojen pouze s palírnou J. Wray & Nephew, rumy jsou sice jeho srdeční záležitostí, ale byla by škoda nepředstavit i jeho další úspěchy.

Chris je zakladatelem slavného hudebního vydavatelství Island Records, které světu představilo krále Reggae Boba Marleyho. Je také člen Rock and rollové síně slávy a majitel bývalého domu Iana Fleminga na Jamajce.

Čím je Blackwell 007 unikátní?

Kromě toho, že jej uvidíme v 25. filmu po boku Jamese Bonda, tak skrývá ještě několik vychytávek. Každá lahev je opatřena QR kódem, který Vás odkáže na stránku Chrise Blackwella, který Vám odprezentuje recepty na míchané nápoje, povypráví několik historek ze života a nechybí zde také část Chrisovy hudební tvorby.


Sběratelská hodnota

Rum Blackwell 007 není lahví, která bude k dostání ve stálé nabídce. Jedná se o limitovanou sérii, která se již po vyprodání nebude opakovat.

reklama

Tento rum ocení nejen rumoví labužníci, ale hlavně lidé, kteří milují Bondovky, protože každý opravdový fanoušek by chtěl mít láhev, kterou ochutnal sám James Bond.

Na druhou stranu je tady ještě jeden faktor, který říká, že sběratelská hodnota bude postupem času stoupat (jak to u limitovaných edicí bývá) a jedná se tedy také o určitou investiční příležitost. Rum je na tuzemském trhu teprve týden a sehnat jej můžete například na Alkohouse.cz.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru