Menu

Co je nového?

Nový Batman: Režisér Planety opic natočí s Robertem Pattinsonem rovnou celou trilogii!

Sdílení
Foto: DC Comics, Entertainment One

Režisér Matt Reeves konečně našel představitele kultovního hrdiny. My jsme spokojeni!

reklama

Tak to máme už i oficiálně potvrzeno. Nového Batmana ve filmu Matta Reevese ztvární Robert Pattinson. A aby toho nebylo málo, čeká nás rovnou celá nová batmanovské trilogie (všechny filmy zrežíruje Reeves). Pattinson se sice zatím upsal jen jednomu filmu, ale s největší pravděpodobností ho uvidíme ve všech třech.


Reevesův snímek nebude mít nic společného s Batmanem, jak ho představil Ben Affleck v BvS či Justice League, a zatím se neví, jakým způsobem bude zapadat do DC univerza (pokud vůbec bude).

reklama

První klapka by měla padnout začátkem roku 2020. Matt Reeves pracuje na novém Batmanovi již od roku 2017 a plánuje nám představit mladšího Bruce Wayna.

Affleck o roli ztratil zájem poté, co neuspěly filmy BvS a Justice League. Jeho ztvárnění kultovního komiksového hrdiny rozhodně nebylo špatné (problém byl spíše v mizerných scénářích), avšak náhrada v podobě Pattinsona nám přijde více než vhodná.Na internetu už samozřejmě můžete najít příspěvky plné nářku, které hovoří o nejhorším castingovém tahu století.

Je přitom komické, že tito ufňukaní hardcore fanoušci znají Pattinsona maximálně tak z mizerné Twilight ságy. Od té doby však tento herec ušel kus cesty a má za sebou famózní výkony ve filmech jako Cosmopolis, Ztracené město Z, Good Time či High Life.

Jen před pár dny se mu na filmovém festivalu v Cannes dostalo obrovské chvály za jeho hororovou novinku The Lighthouse, kterou režíroval Robert Eggers (Čarodějnice). A diváci jakoby už zapomněli, že podobné poznámky se vedly již při obsazení Heatha Ledgera jako Jokera. A víme, jak to ostatně dopadlo.Reeves se už navíc také ukázal jako mimořádně schopný a chytrý tvůrce a má naši plnou důvěru. O příběhu toho sice zatím mnoho nevíme, ale podle posledních zpráv by se ve filmu měla objevit i Catwoman.


Ford vs Ferrari: Christian Bale a Matt Damon vyhlašují válku nejrychlejšímu autu!


Žánrově by mělo jít spíše o pochmurnou noirovou detektivku, která se bude spoléhat hlavně na Batmanovu inteligenci a dedukci. To nám už na první poslech zní více než sympaticky. Premiéra je stanovena na 25. června 2021.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru