Menu

Co je nového?

Ford vs Ferrari: Christian Bale a Matt Damon vyhlašují válku nejrychlejšímu autu!

Sdílení
Foto: 20th Century Fox

Ford vs Ferrari bude nezapomenutelnou adrenalinovou jízdou. Debutový trailer v nás vzbuzuje velké naděje.


Režisér James Mangold (Logan) pro nás chystá drama podle skutečných událostí. Snímek Ford vs. Ferrari nám poví příběh Carrolla Shelbyho (Matt Damon), vizionářského automobilového návrháře, a britského závodníka Kena Milese (Christian Bale).


Ti dostanou za úkol vytvořit zcela nový typ automobilu s potenciálem konečně porazit Ferrari, jejich největšího rivala, na šampionátu v roce 1966. Kromě toho se však budou muset potýkat i s nepříznivě naladěnými korporacemi, fyzikálními zákony i osobními démony.

„Je to příběh Davida a dvou Goliášů,“ řekl na margo filmu Bale. „Máte tu totiž průmyslového Goliáše Forda a charismatického Goliáše v podobě Ferrari. A pak je tu tento pravdivý příběh triumfu dvou outsiderů.“


Podle prvního traileru se skutečně zdá, že dostaneme pořádně zajímavé biografické drama. Dočkáme se řady scén přímo na dráze, ale důležitou částí filmu bude i čas strávený v garážích a pod kapotou vozu. Je jasné, že snímku budou dominovat herci, střih a snad i pořádná dávka napětí a režisérského umu Jamese Mangolda.


Vraždící Porsche: Prokleté auto vzalo život slavnému herci a dalším ho zničilo


Kromě Damona a Balea uvidíme i Jona Bernthala, Caitrionu Balfu, Tracyho Lettse, Noaha Jupeho, Joshe Lucase, Rema Girona a Raye McKinnona. O scénář se postarali Jezz a John-Henry Butterwortovi a Jason Keller. Americká premiéra je naplánována na 15. listopadu tohoto roku.


Na první trailer k filmu se můžete podívat zde:


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru