Menu

Co je nového?

Nudíte se ve vztahu? Poradíme vám, co s tím udělat, než ho úplně zatratíte

Sdílení
Foto: Depositphotos

Pokud se cítíte ve vztahu s partnerkou trochu znudění, ale nechcete ho ještě úplně odepsat, možná pomůže pár drobných změn, které ho opět oživí.

reklama

Většina psychoterapeutů a sexuologů radí, abyste nezabředli v rutinním životě. A pokud se tak stane, stačí svou každodenní rutinu trochu pozměnit. Udělejte si například čas na rande během oběda místo večeře, naplánujte si výlet na víkend nebo začněte nějakou společnou aktivitu.

Zamyslete se nad tím, proč jste znudění, chyba nemusí být úplně nutně v partnerce, obzvlášť pokud máte chuť o vztah bojovat. Je možné, že jste sami pod velkým tlakem nebo se cítíte demotivovaní. Zapracujte na svém vlastním duševním zdraví.


Pamatujte si, že občasná nuda je ve vztahu normální. I když to může být nepříjemný pocit, nenechte se jím převálcovat. Pokud vás však opravdu trápí, nechte si nějaký čas pro sebe, abyste si udělali pořádek ve vlastních pocitech, než učiníte nějaké závěry. Když dojdete k závěru, že není jiná možnost, ukončete současný vztah a zaměřte se na to, co chcete zlepšit, než naskočíte do dalšího.

reklama

5 věcí, které byste měli vědět o vaší partnerce před prvním výročím


Pokud si kladete otázku, kdy byste takový vztah měli ukončit, odpověď znáte jenom vy. Jestli máte pocit, že jste udělali všechno pro zlepšení vztahu, ale pořád nejste šťastní, možná není jiná možnost. Ušetříte čas a energii nejen sobě, ale i své partnerce.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru