Menu

Co je nového?

Oakley MOD7: Revoluční helma 2v1

Sdílení

Bezpečí a pohodlí jsou pro lyžaře stěžejními při výběru helmy. Společnost Oakley se proto rozhodla skloubit tyto dvě vlastnosti a přišla s inovativní helmou MOD7. Její unikátnost spočívá v technologii integrovaných ochranných brýlí Prizm. Inovace Secure-Connect magneticky spojuje a zajišťuje hledí v pozici pro jízdu a odklopené pozici. Díky této technologii je uživatelům umožněno jednoduše odpojit hledí a uložit jej na horní části helmy jako běžné brýle. Toto propojení představuje budoucnost integrace optiky a vytváří nové standardy pro očekávanou funkčnost.

reklama

Kvalitní lyžařská helma by měla být nepostradatelnou součástí každé snowboardové či lyžařské výstroje. Ačkoliv její primární účel je udržet svého nositele v bezpečí, současné modely nabízejí mnohem více. Hlavní přednost modelu MOD7 spočívá v unikátním propojení ochranných brýlí a helmy do jednoho celku.

Díky technologii Secure-Connect lze hledí pohodlně odebrat a magneticky připojit na horní část helmy. V tom je systém helmy unikátní, brýle totiž skvěle přilnou k obličeji a při jízdě nevzniká nepříjemný protivítr.

Jiné helmy na trhu disponují pouze napevno uchycenými brýlemi, které lze zvednout, často tak těsnění není stoprocentní. S brýlemi MOD7 lze jednoduše manipulovat pomocí dvou tlačítek umístěných na boku helmy. Ochranné brýle jsou vybaveny dvojitými čočkami podporovanými technologií Prizm Lens, která zlepšuje kontrast a zvýrazňuje ostrost pro rozeznávání obrysů a struktur sněhu a překážek, a vnitřními čočkami proti zamlžování.

reklama
Přilba Oakley MOD7

Helma MOD7 je vyrobena z odolného pláště DURAMATTER a tradičního lehkého polykarbonátu. Unikátní technologie SKULL MATRIX spojující formu a ochranu navíc umožňuje, aby se vnitřní retenční systém rozvinul do všech směrů kolem nositelovy hlavy a zajistil mu tak perfektní ochranu a pohodlí v jednom. Helma dokonale přiléhá a zaručuje dokonalé těsnění.

Samozřejmostí je bezpečnostní systém MIPS, který omezuje rotační síly způsobené šikmými nárazy na hlavu. Nositel také ocení přezku Fidlock, kdy díky hladké magnetické funkci si svou helmu připevníte s rukavicemi na rukou. 

Helma se dodává s dvěma typy skel na výměnu, Prizm Sapphire a Prizm Hi Pink. K dostání je za doporučenou prodejní cenu 15 099 Kč.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru