Menu

Co je nového?

Palaye Royale se vrací 20. ledna s novou deskou do Prahy

Sdílení

S horkou novinkou v podání nové desky Fever Dream z konce minulého roku se 20. ledna do Prahy vrací Palaye Royale.

reklama

Populární kanadsko-americká kapela v čele s bratry Remingtonem Leithem, Sebastianem Danzigem a Emersonem Barrettem si hlavní město oblíbili natolik, že zde natočili několik klipů včetně toho posledního k singlu Oblivion. V hlavní roli zde hraje Karlův most a další malebná zákoutí centra města. Jejich lásku k Praze, její architektuře a místnímu publiku jim fanoušci opětují v nemalém množství.

Při posledním koncertu v srpnu minulého roku před koncertní halou čekaly zástupy nedočkavých fanynek už od brzkých ranních hodin. Malá sportovní hala se tak opět rozezní v rytmu tempa špinavého rock’n’rollu, drzého punkového vokálu a smršti rockových riffů, které nenechají nikoho v klidu.

Jako support je na Fever Dream Tour doprovodí britská kapela YONAKA, kterou fanouškům Rock for People není třeba po letošní skvělé show na festivalu představovat.

reklama


Palaye Royale dobře vědí, že jejich sláva raketově roste, a proto ani v nejmenším nepolevují. Po dvou letech vydali 28. října 2022 novou desku Fever Dream, kde je inspirace Prahou velmi čitelná již na coveru alba. Ambiciózní dílo sklidilo nepochybně úspěch pro svou cílevědomost, optimistické naladění, ale i typickou dávku art-punku a lyričnosti.


“Práce na téhle nahrávce jako by nás přenesla zpátky do doby, kdy jsme se poprvé zamilovali do muziky,” komentuje kapela desku. “Je hodně o sebedůvěře, víře ve vlastní sílu, a překonávání všech překážek, které po vás život hodí. Je to poprvé, kdy jsme v naší hudbě opravdu zvolili pozitivní přístup.” Titulní skladba Fever Dream se na YouTube pyšní již přes 2 miliony zhlédnutí. 

Praha bude Pro Palaye Royale vždy velmi výjimečná a pevně ukotvená v jejich srdcích. Možná i právě pro to, že zde strávili poslední den před lockdownem v březnu 2020 a také zde pocítili, jak se svět zastavil a mění. 

Fanoušci se mohou opět těšit na pořádnou rockovou show, kde vynikají skvělá kytarová sóla, ale i na lyrické balady plné emocí. Nebudou chybět ani signifikantní kostýmy, které dotváří jedinečný vizuální zážitek, a možná zazní i nový povedený cover legendárního hitu Eleanor Rigby od The Beatles. Být autentický a oddaný svým fanouškům se zkrátka vyplatí a to bratři velmi dobře vědí. Palaye Royale mají zkrátka všechno to, co od interpreta na svém vrcholu lze očekávat.

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru