Menu

Co je nového?

Pánské sandály a džíny, jde to dohromady? Ano, a my vám poradíme, jak na to

Sdílení

Léto se blíží, a proto je čas připravit Vás i Váš botník. Pokud nevíte, jakou obuv si máte pořídit na letošní léto, tak Vám můžeme jednoznačně doporučit sandály, které se vrací zpět na scénu. Ty jsou zárukou pohodlí a vzdušnosti. Pokud znáte sandály jenom v kombinaci s ponožkami, tak si musíte přečíst tento článek. Poznejte krásu této obuvi a zjistěte, jak vytvořit skvělý outfit, kde budou hlavní roli hrát sandály. V letních dnech jistě oceníte tuto vzdušnou a pohodlnou obuv. Zvolíte raději eleganci či zkusíte streatwear?

reklama

Jaké sandály vybrat?

Pánské sandály existují v různých variantách, můžete si zvolit outdoorové sandály, které Vám skvěle poslouží při letních túrách či procházkách v přírodě. Další možnou variantou je městská varianta sandálů, které jsou oproti outdoorovému typu více elegantní a můžete z nich vytvořit skvělý outfit, který budete nosit do práce. Obchod CCC Vám může nabídnout obě ty tyto varianty.


Nepodceňujte volbu materiálu

Jako každá jiná obuv, tak i sandále mohou být vyrobené z různých druhů materiálů. Na výběr máte syntetické materiály nebo přírodní. Pokud se rozhodnete pro přírodní materiál jako je kůže, tak dozajista nebudete litovat. Je však důležité se správně starat o kožené boty. Pokud chcete, aby Vám boty dlouho vydrželi musíte o ně pravidelně pečovat, k tomu Vám pomohou speciální přípravky a impregnace.

reklama

Sandále jako ideální letní obuv

Pokud sháníte ideální obuv na léto, tak Vám můžeme doporučit sandálejedná se o velmi univerzální obuv, které se hodí do horkého letního počasí. Obyčejné kraťasy, krátké tričko a sandále tak mohou tvořit Váš základní outfit pro dovolenou nebo Váš volný čas. V sandálech se Vaše noha bude cítit velmi vzdušně a nebude docházet k nadměrnému zahřívání. Jestli si chcete vyjít jenom před dům na pár minut se psem tak sáhněte po otevřených sandálech. Velmi dobře vypadají kožené sandále, které společně s plátěnými kalhotami tvoří skvělou kombinaci.

Pokud se chystáte na letní dovolenou, tak nesmíte opomenout sandále, které jsou velmi praktické a v kufru Vám nezaberou mnoho místa.  Jedná o velmi pohodlné a elegantní řešení, které můžete využít v teplých měsících. Můžete tak vytvořit skvělý outfit, kterým zaujmete své okolí.

Turistické sandály pro náročné túry

Kvalitní turistické sandále se postarají o bezpečnost Vašich nohou při náročné túře. Určitě víte, jak je důležité mít stabilní zafixovanou nohu, která i v případě pádu zůstane nezraněna. Podrážka turistických sandál je vyrobena z velmi kvalitního materiálu, který Vás nezradí ani v tom nejnáročnějším terénu. Samozřejmostí je vzdušnostkterá tyto sandále disponují. Nebudete se muset pařit ve vysoké horské obuvi, ale můžete sáhnout po turistické verzi sandál, která je vhodná pro volnočasové aktivity, ale zvládnou i náročný horský terén. Jestli se chystáte na nějakou turistickou výpravu do náročného terénu, tak bychom Vám jednoznačně doporučili si pořídit kvalitní obuv, která bude jednak velmi pohodlná při dlouhodobém nošení. Dále bude bezpečná a postará se o fixaci Vašeho chodidla a v neposlední řadě bude dostatečně odolná proti nepříznivému počasí.


reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru