Menu

Co je nového?

Do společnosti bez pásku? Ani náhodou! Jak vybrat ten správný?

Sdílení
Foto: Shutterstock, Trendhim

Ačkoliv se to může zdát jako drobnost, absence pásku u společenského oděvu je velkým prohřeškem. Pásek je totiž jedním z nejdůležitějších doplňků. Níže vám poradíme, jak vybrat ten správný!

reklama

Sezóna svateb je sice již za námi, slavnostních příležitostí je ale i v podzimním a zimním období až dost. A pokud jste správný gentleman, do společnosti nevyrazíte nikdy nevhodně oblečen.

Jak určitě víte, správný společenský oděv nedělají jen kalhoty, košile a sako, ale i celá řada doplňků, jako je kravata či motýlek, hodinky, správné obutí anebo pásek.

A právě pásek bývá u českých mužů často opomíjeným doplňkem. Řada z nich si totiž řekne, že není důležitý a že pod sakem často není ani vidět. To je ale velký omyl! Na tento problém často upozorňuje i uznávaný odborník “Pan Etiketa” Ladislav Špaček.

reklama

Pásek s černou přezkou Gunmetal Basic

Správný pásek by měl být kožený, a to buď černý anebo v barvě bot. Přes to nejede vlak. Spona pásku by měla být do společnosti spíše decentní a neměla by strhávat pozornost okolí. Zapomeňte na přezky s nápisy, výraznými logy či velkými lesklými plochami, ty se hodí maximálně tak na vesnickou zábavu. I když spíše ani tam ne…


Při výběru vhodného pásku, ale i dalších společenských doplňků, je dobré se obrátit na odborníky, tedy na obchody, kde mají velký výběr a můžete tak celý svůj outfit sladit na jednom místě. Mezi taková místa patří například e-shop Trendhim, kde kromě velkého výběru pásků najdete i kravaty, motýlky, šle, manžetové knoflíky, peněženky, hodinky a řadu dalších elegantních doplňků. Výhodou je, že nemusíte při výběru nikam chodit a zboží vám dorazí zpravidla do tří pracovních dnů přímo domů.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru