Menu

Co je nového?

Potřebujete zvýraznit svoji mužnost? Inspirujte se vhodným parfémem

Sdílení
Foto: Shutterstock

Vůně parfému působí na pocity, sebevědomí, dokáže změnit náladu a v její moci je také zvýraznit vaši osobnost. Hledáte takovou, se kterou nezůstanete nepovšimnutí? V následujícím článku vám prozradíme, jaký pánský parfém zvolit, když chcete uvést do popředí vaši mužnost.

reklama

Pánské parfémy pro nezapomenutelný dojem

V pánských parfémech najdete výrazné dřevité, orientální a kožené vůně. Doplněním o citrusové, ovocné, tabákové nebo květinové tóny vytvářejí jedinečné spojení, které zaměří pozornost na vaše silné stránky.

Při výběru konkrétního parfému bude záležet na tom, jakého cíle chcete dosáhnout. Chtěli byste působit nespoutaně, zaujmout svým vysportovaným tělem nebo inklinujete ke klasice?

Vůně pánských parfémů

Pro každého vždy elegantně oblečeného muže jsou zde pánské parfémy plné citrusů a aromatických dřevin. Se základem, který vás zahalí do vůně cedru, pačule a vousatky získáte kombinaci, která vás označí za gentlemana v každé společnosti.

reklama

Mužné tóny tabáku a kadidla vás oblečou do závoje tajemnosti, který není vůbec snadné odkrýt. Oslovili jsme vás? Pánský parfém, který přináší symbiózu tabákových a dřevitých tónů s jemnými podtóny vanilky a sušeného ovoce naplní vaše očekávání.


Máte rádi seriózní vystupování, dá se na vás vždy spolehnout a jste vždy připravení pomáhat? Potom jsou pro vás výbornou volbou typické pánské vůně plné dřevin se základem z cedrového a santalového dřeva s kořenitým podtónem. Doplněná o kouřově-dřevitou vůni se zemitými tóny vousatky vyzdvihne všechny vaše mužné vlastnosti.


Parfém

Nejlepší parfémy pro muže

Jaké jsou nejlepší parfémy pro muže, kteří milují nespoutaný pocit svobody? Vydejte se i vy vstříc volání do nových dobrodružství bez hranic s povzbuzujícím aromatickým parfémem. Nechte se oslovit dřevitou vůní doplněnou o podtóny ovoce s lehkým vábením mořských dálav. Se základem, v němž vás zahalí soulad tónů pačule, kůže a nezaměnitelné vůně tonky, se určitě dostanete až do cíle.

Ke sportovně založeným mužům pasuje pánská vůně plná svěžesti citrusů. Postačí jen několik kapek a pocítíte nový příval energie na zdolávání nových překážek.

V prvních chvílích po nanesení parfému vás prosákne vůně růžového koření, která se postupně rozvine do ohlušující symfonie sicilského citronu, bergamotu, santalového dřeva a kůže. Cítíte ten náboj energie, který vás vyzývá vykročit kupředu? Závěr plný sladších tónů vás provede i náročným tréninkem až do konečného uklidnění vašich svalů.


Chystáte se na rande s někým, na kom vám opravdu záleží? Vsaďte na romantiku. Nejlepší pánský parfém pro tyto chvíle je ten, který vás přiblíží k milované osobě. Zvolte sladší vůni plnou vanilky doplněnou o mužné podtóny cedru a pačule. Parfém s hlavou z bergamotu, hrušky, máty a citronu tvoří kombinaci, ke které se budete rádi vracet i ve všedním dnu.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru