Menu

Co je nového?

Robotické sexuální panny: Jak AI změní svět erotiky?

Sdílení

Umělá inteligence pomalu, ale velice jistě vkračuje do každé oblasti našeho pracovního i soukromého života. Možná pro některé bude novinkou, že se tak děje i na poli erotiky a sexuality. Moderní sexuální panny se z nafukovacích „balónů“ dokázaly proměnit v inteligentní a smyslná zařízení, která vás možná mnohým překvapí.

reklama

Představivost je silná zbraň a v oblasti erotiky to platí dvojnásob

Nejde přitom ani zdaleka o první způsoby, jak svým způsobem „modernizovat“ sexuální ukojení. Jednou z možností světu poměrně známých je například VR – neboli virtuální realita. Ta sice nepodává žádné dotekové ani vonné vjemy, ale naopak disponuje trojrozměrným obrazem v plném spektru zraku a dokonalým ozvučením. To však není vše. Robotické panny mohou dojít ještě mnohem dál.


Desítky možností výběru

Snad každého chlapa už někdy napadlo „kéž bych si mohl vytvořit dokonalou ženu“. A moderní robotické panny jsou příkladem, které tohle do velké míry mohou splnit.

reklama

Robotická panna

V e-shopech typu Topsexdolls.cz narazíte na produkty sex dolls, u kterých si můžete navolit vše, co vás přitahuje a vzrušuje. Pokud tedy máte zájem o specifické detaily jako barvu pleti, výšku, velikost, tvar poprsí a umělé vagíny či dokonce jiný obličej a vlasy, tak máte u každé panny nekonečné množství variant. Takto se i vaše nejtajnější sexuální přání mohou stát okamžitě skutečností.


Neuvěřitelně pokročilá umělá inteligence

Že sexuální praktiky víceméně fungují na bázi tření, asi není potřeba rozebírat. Sexuální panny ale dokážou ještě něco dalšího, co jejich předchůdkyně opravdu neuměly. Bavíme se zde o možnosti konverzace. Panna je schopna naslouchat a odpovídat na různé fráze, čímž princip robotické společnice posouvá ještě o ohromný krok kupředu. Schopnost naučit se dokonce nová slova, je pak spíše skokem, než krokem v evoluci robotických společnic.


reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru