Menu

Co je nového?

Silvestrovská nakládačka za 200 mega! Mayweatherovi stačily dvě minuty

Sdílení
Foto: Youtube
Pro lepší čtení

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se dá hodně rychle zbohatnout? Boxerská legenda Floyd Mayweather má dokonalý návod. Přestože má peněz jako šlupek, neodpustil si exhibiční zápas v Japonsku. Proč taky, když si během dvou minut, které jedno kolo trvalo, vydělal v přepočtu 202 milionů korun a stačilo mu k tomu jen trochu namlátit o více jak dvacet let mladšímu soupeři!


Zpočátku to vypadalo, že exhibice s japonským mladíkem Tenšinem Nasukawou, který rozhodně není žádným floutkem z ulice, ale zkušeným kickboxerem a zkušenosti má i s MMA, nebude zase tak snadná záležitost. Vždyt boxerovi v důchodu, jak se Mayweatherovi přezdívá, bude letos dvaačtyřicet a podle jeho instagramu byste spíš řekli, že vymetá jednu párty za druhou. Jenže zdání klame a hbitý američan s přátelským úsměvem je stále ve špičkové formě.


Ostatně o tom se na vlastní kůži v ringu přesvědčil právě mladý Japonec, který během prvního kola šel hned třikrát k zemi! Když ho Mayweatherova paže poslala k zemi naposled a on sotva věděl, kde je a jak se jmenuje, vhodil jeho trenér do ringu ručník a bylo po zápase!


„Nelituju toho, zjistil jsem, jak opravdu skvělý Mayweather je,“ řekl Nasukawa po zápase poté, co utřel slzy, které v důsledku nakládačky jen těžko skrýval před svými fanoušky.

No a co Floyd? „Užili jsme si to, chtěl bych poděkovat Bohu za takovouhle neuvěřitelnou návštěvu, tuhle akci, mému týmu. Japonsko, Tokio, jste skvělí a chtěl bych vám poděkovat,“ prohlásil zkušený boxerský mazák a mohlo ho těšit, že do jeho kasičky naskákalo téměř čtvrt miliardy korun.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidat na Seznam.cz
Top