Menu

Co je nového?

Silvestrovská nakládačka za 200 mega! Mayweatherovi stačily dvě minuty

Sdílení
Foto: Youtube

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se dá hodně rychle zbohatnout? Boxerská legenda Floyd Mayweather má dokonalý návod. Přestože má peněz jako šlupek, neodpustil si exhibiční zápas v Japonsku. Proč taky, když si během dvou minut, které jedno kolo trvalo, vydělal v přepočtu 202 milionů korun a stačilo mu k tomu jen trochu namlátit o více jak dvacet let mladšímu soupeři!

reklama

Zpočátku to vypadalo, že exhibice s japonským mladíkem Tenšinem Nasukawou, který rozhodně není žádným floutkem z ulice, ale zkušeným kickboxerem a zkušenosti má i s MMA, nebude zase tak snadná záležitost. Vždyt boxerovi v důchodu, jak se Mayweatherovi přezdívá, bude letos dvaačtyřicet a podle jeho instagramu byste spíš řekli, že vymetá jednu párty za druhou. Jenže zdání klame a hbitý američan s přátelským úsměvem je stále ve špičkové formě.


Ostatně o tom se na vlastní kůži v ringu přesvědčil právě mladý Japonec, který během prvního kola šel hned třikrát k zemi! Když ho Mayweatherova paže poslala k zemi naposled a on sotva věděl, kde je a jak se jmenuje, vhodil jeho trenér do ringu ručník a bylo po zápase!

reklama

https://youtu.be/Hto_Q2vxh8Y

„Nelituju toho, zjistil jsem, jak opravdu skvělý Mayweather je,“ řekl Nasukawa po zápase poté, co utřel slzy, které v důsledku nakládačky jen těžko skrýval před svými fanoušky.

No a co Floyd? „Užili jsme si to, chtěl bych poděkovat Bohu za takovouhle neuvěřitelnou návštěvu, tuhle akci, mému týmu. Japonsko, Tokio, jste skvělí a chtěl bych vám poděkovat,“ prohlásil zkušený boxerský mazák a mohlo ho těšit, že do jeho kasičky naskákalo téměř čtvrt miliardy korun.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru