Menu

Co je nového?

Jak přežít, pokud jste poslední z party, kdo se ještě neusadil

Sdílení
Foto: Depositphotos

Většina mužů dříve nebo později zakusí, jaké to je být posledním single jedincem v partě. Kamarádi jeden po druhém začnou odpadávat jako domino, respektive najdou si partnerky a usadí se nebo se na nějaký čas stáhnou. Pokud vás v poslední době přepadá pocit, že jste snad posledním z vašich vrstevníků, kdo tak ještě neučinil, nemusíte panikařit.


Užijte si svou roli

Jestli se z vás pomalu stává starý mládenec, užijte si to, dokud to trvá. Ono to nejspíš nebude trvat věčně. Místo abyste ale zůstali mamince na krku a nechali si od ní i po třicítce prát prádlo, což nepřivábí ani tu nejzoufalejší samičku, buďte chlap. Samostatný, nezávislý jedinec, který ví, co chce a investuje do sebe, přitahuje ženské naopak jako magnet.


Najděte si partu

Vaši staří známí na vás nemají čas? Určitě ale nemáte jenom jeden okruh přátel. Vyrazte někam s kolegy z práce, s kamarády z fitka nebo klidně sám. Díky vašim koníčkům nebo zaměstnání se můžete hravě seznámit a najít někoho, kdo je stejná krevní skupina.

Nelpěte pouze na jedné partě přátel, neuškodí si občas rozšířit obzory.

Buďte inspirací

Jestli se vaši kamarádi už stihli usadit a založit rodiny, nestraňte se jich jenom proto, že to nemáte stejně. Buďte pro jejich potomky tím zábavným strejdou, se kterým se dá dovádět. I vaši přátelé to ocení. A kdo ví, třeba narazíte i na nějakou svobodnou tetičku.


Zabavte se

Život není jenom o sdílení každého momentu s partnerkou. Využijte luxus svobodného života k dosažení vašich snů, jenž se netýkají vztahů. Zaměřte se na práci, na vaše tělesné zdraví. Pokud rádi cvičíte, stanovte si cíl třeba uběhnout maraton apod. Cestujte, cestování vyjde jednotlivce mnohem levněji než rodinu.

Využijte toho, dokud můžete, a místo utápění se ve vlastní sebelítosti si vytvořte vzpomínky, které vám prospějí víc než deprese.

Smutný single muž

Nebojte se do toho praštit

Že jste ještě nepotkali tu pravou je jedna věc, ale pokud si na každé potenciální partnerce najdete něco, když jde do tuhého, jenom abyste neohrozili svůj single lifestyle, možná je na čase se nad sebou zamyslet. Není třeba nic uspěchat, ale pokud neplánujete zůstat nadosmrti sami, nebojte se závazků a dalších kroků ve vztahu.


Tímhle dojem neuděláte aneb 4 věci, které jsou podle žen důkazem, že si nevěříte


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru