Menu

Co je nového?

Tímhle dojem neuděláte aneb 4 věci, které jsou podle žen důkazem, že si nevěříte

Sdílení
Foto: Depositphotos

Můžete si o sobě myslet, že jste největší macho na světě, ale podle žen, když děláte tyto věci, značí to o vás jediné: Že jste vcelku nejistým jedincem. A to ženy ani trochu nepřitahuje. Podívejte se, jestli náhodou nepatříte mezi nejisté muže i vy!

reklama

Odmítavý postoj vůči všemu novému

Je dokázáno, že pokud záměrně ignorujete novinky ze světa pop kultury a hejtujete mladší generaci, i když sami ještě zdaleka nepatříte mezi seniory, ženy to shledávají jako velmi neatraktivní. Nemusíte nutně vědět „co zrovna frčí“, ale pokud budete zarytě tvrdit, že vás nezajímá, kdo je Drake nebo nevíte, jak funguje Instagram, stane se z vás důchodce v nedůchodovém věku, a to opravdu neudělá dojem na nikoho.

Mějte všeobecný přehled jinak se může stát, že budete vypadat jako páprda a nikdo s vámi na rande nepůjde.

Neznalost čehokoli ženského

Nepředstírejte, že nevíte, jaký je rozdíl mezi řasenkou a lakem na nehty. Nikdo po vás nemůže chtít, abyste pojmenovali každý produkt v dámské kosmetické taštičce a jeho použití, ale předstírat, že nevíte, jak funguje rtěnka nebo k čemu slouží tampon, je v dnešní době trochu moc.

reklama


Nadměrná pozornost názorům ostatních

Pokud děláte něco, co nenávidíte, ale bojíte se, jak by reagovalo okolí, kdybyste s tím přestali, možná je to k zamyšlení. Někteří muži například chodí do posilovny jenom proto, že tam chodí kolegové či kamarádi.

Neprojevovat nebo potlačovat vlastní názor není ani zdravé ani sexy. V očích žen pak vypadáte tak trochu jako eunuch.

Terorizování ostatních

Možná se sami považujete za alfa samce, ale pokud budete ponižovat nebo šikanovat okolí, nezískáte si ničí respekt. Takové chování svědčí jenom o tom, že máte sami malé sebevědomí, musíte si to někde kompenzovat a konstantně se ujišťovat, „že na to máte“. Skuteční leadři nikoho neponižují. Naopak mají respekt a jdou svým chováním příkladem. Jakkoliv se považujete za chlapáka, pokud jste tyran, žádnou dámu tím nezaujmete, podřízeným budete pro smích a v očích ostatních za blbce.


Nepodceňujte řeč těla! 7 signálů, které o vás mohou mnohé prozradit


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru