Menu

Co je nového?

Šipky na dálku, ale živě! Turnaj bude probíhat pomocí videostreamingu

Sdílení
Foto: PDC

Sport je vášeň, která si i za složitých okolností umí najít cestu do srdcí fanoušků po celém světě. Jasným důkazem je elitní šipkařská organizace PDC, která vytvořila unikátní projekt Home Tour.


V rámci této série se největší hvězdy a členové elitního okruhu PDC utkají na dálku přímo ze svých domovů pomocí videostreamingu. Příznivci tohoto stále populárnějšího sportu tak dostanou možnost celých 32 dní v řadě sledovat nejvýraznější osobnosti ze světa šipek v akci. Díky exkluzivním přímým přenosům na stanicích Sport1 a Sport2 mohou sledovat tuto netradiční akci i diváci v České republice a na Slovensku.

Šipky na elitní úrovni živě přenášené z obývacích pokojů největších hvězd a profesionálů po celém světě prostřednictvím živých videohovorů, to tu ještě nebylo.

Celých 32 dní v řadě, každý večer od 20:30. Tento čas se stane po dobu delší než jeden měsíc pevným bodem v diáři každého fanouška šipek světové úrovně i diváka, kterému chybí neopakovatelná atmosféra přímého přenosu.Již dnes, v pátek 17. 4. od 20:30, na Sport1 odstartuje PDC Home Tour soubojem světové dvojky a úřadujícího šampiona Peterea Wrighta s ikonou z Yorkshearu, Peterem Jacquesem. Ty v první skupině doplní semifinalista světového šampionátu Jamie Lewis a nizozemská vycházející hvězda Niels Zonneveld.


Ve čtyřčlenných skupinách se dostanou do akce i takové hvězdy jako Gerwyn Price, Jan Dekker či Lisa Ashton mezi ženami. Souboje elitních šipkařů budou stanice Sport1 či Sport2 vysílat každý večer, po dlouhých 32 dní s komentářem zkušených odborníků šipkařského sportu Jiřího Pauzra, Radka Schulze či Jana Přikryla.


Televizní stanice po celém světě se svým divákům často snaží zpříjemnit složité období také zařazením repríz nejzajímavějších zápasů, závodů či jiných sportovních událostí z posledních sezón. Pro své diváky vybírají opravdu to nejlepší, góly, vteřiny a emoce, které dodávají sílu.


Jak Češi sledují hokej? Největší emoce stále budí ruský soupeř!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru