Menu

Co je nového?

Slavíte Halloween? Máme pro vás ty nejpromyšlenější kostýmy roku 2018

Sdílení
Text: Kirsten, Foto: Boredpanda.com

Tradice anglosaského svátku Všech svatých, mezinárodně pojmenovaného Halloween, se dnes slaví po celém světě. Za závojem křesťanské události připadnuvší každoročně na 31. října se skrývá především jedinečná příležitost pro vyjádření humoru, zručnosti, nějakého postoje, ale především vlastní kreativity, jíž se meze v ani v nejmenším nekladou. Připravili jsme pro vás galerii těch nejzajímavějších halloweenských kostýmů letošního roku!

V českých končinách narazíte na slavitele zejména na soukromých i tematicky laděných večírcích, kde nevšední kostýmy slouží výhradně k pobavení a oživení večera, zatímco v anglicky mluvících zemích tento svátek zastává spíše módní, duchovní a výtvarnou funkci. V Americe je tento svátek natolik oblíbený, že se na něj jeho příznivci leckdy připravují i několik měsíců dopředu, a není proto divu, že zrovna na zaoceánském kontinentu vznikají ty nejblyštivější kousky.

reklama

Kostýmy bývají všelijaké. Za klasickým vzezřením vystřiženým z hororových filmů čelí oblibě i mnohem sofistikovanější modely, které v detailech ukrývají hlubší podtext. Někdy odrážejí nositelův osobní postoj, zálibu anebo jen báječný smysl pro humor.

Do našeho článku jsme posbírali jen ty nejvybranější a nejvirálnější kostýmy, mezi nimiž můžete vidět Kim-Čong Una letícího na atomové bombě, realisticky zpracovaný kostým animované postavy Pickle Ricka ze seriálu Rick and Morty, létajícího netopýra ve španělských zprávách o počasí a mnoho dalšího.

[ngg src=”galleries” ids=”231″ display=”basic_thumbnail”]

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru