Menu

Co je nového?

Proč mít daňového poradce?

1 července, 2022

Stěhování nábytku může být oříšek. Nechte si pomoci!

Sdílení
Foto: Pexels

Máte rádi stěhování? Ne? Nejste sami. Stěhování rozhodně nikoho nebaví a je spíš tolerováno jako takové to nutné zlo, co je prostě třeba při přesunu na novou adresu nějak přetrpět. Nemáte dostatek sil ani partu dobrých kamarádů, kteří by vám se stěhováním těžkých kousků pomohli? Jednoduché a rychlé řešení vaší situace je oslovení stěhovací firmy, a to i když se jedná klidně jen o jediný kus nábytku.

reklama

Namáhavá dřina, která vyžaduje nejen čas

Nezaleží na tom, jestli potřebujete přesunout nábytek z domu do garáže nebo úplně na novou adresu vzdálenou několik kilometrů. I když si všechno ostatní zabalíte do krabic o ideální přenosné váze, stěhování nábytku, který nepatří mezi muší váhy, je vždycky pořádná makačka a i statní a svalnatí muži se často dost zapotí. Pokud se navíc do hry přidá i potřeba rychlého přesunu, na o to náročnější problém může být zaděláno.

Stěhovací akce jednoduše vyžadují čas, silné paže, dobrou přípravu, pohotovost a špetku logického myšlení. Máte-li v jakékoliv z těchto oblastí nějaké mezery, zanechte hrdinství a najděte si spolehlivou stěhovací firmu ve svém okolí, která má v nabídce mimo kompletního stěhování i stěhování nábytku. 

Stěhování není žádná legrace

Těžký a velký nábytek i třeba piáno

Profi stěhováci jsou většinou připravení úplně na vše. Je potřeba přestěhovat těžký spotřebič, starožitný masivní nábytek, velký klavír či piáno? Pro zkušenostmi ostřílené profesionály žádný problém! Vybavení speciálními pomůckami, dostatkem obalového materiálu i trénovaných svalů vždy najdou cestu, jak danou věc bezpečně a bez jakékoliv úhony přemístit na nové místo. 

reklama

Převoz při stěhování nábytku vždy probíhá ve speciálních a pro stěhování upravených vozech. Myšleno je opravdu na všechno. Nákladovému prostoru nechybí výztuže a popruhy, aby se převážené věci nepohnuly ani o milimetr. Pro ještě větší bezpečí během převozu je prostor také velmi často vypolstrovaný.

Cena není problém

Jistě vás zajímá, co taková pomoc vlastně stojí. Pokud čekáte, že vás stěhování nábytku v režii stěhovací firmy položí finančně na lopatky, vyvedeme vás z omylu. Nechcete-li pomoci s kompletním stěhováním, ale pouze s několika nebo jen jedním kusem nábytku, cena bude s ohledem na ušetřený čas a energii více než příznivá. No vážně! Schválně si projděte nabídku stěhovacích firem ve svém okolí a uvidíte sami.


Tak co, necháte si pomoci?


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru