Menu

Co je nového?

Studie potvrdily, že třetina žen chodí na rande jenom kvůli jídlu zdarma

Sdílení
Foto: Depositphotos

Nová studie, která byla nedávno zveřejněna v publikaci Society for Personality and Social Psychology, tvrdí, že čtvrtina až třetina heterosexuálních žen už šla na rande s mužem, který je nepřitahoval, protože se chtěly zadarmo najíst.

reklama

To se prý ženám stává, pokud se stav jejich konta značně ztenčí, případně když chtějí vyzkoušet nový podnik, který je mimo jejich finanční možnosti.

Vědci navíc přišli na to, že u žen, kterým přišel takový způsob randění v pořádku, byly odhaleny i jiné stinné stránky jejich osobnosti, a sice psychopatie, machiavelismus a narcismus. A to fakt nechcete.

Lze je však snadno odhalit, neboť takové ženy jsou prý svolnější k sexu na jednu noc, často předstírají orgasmus nebo posílají nevyžádané nahé obrázky. Pokud i tak budete tápat, jestli dotyčná šla na rande dobrovolně nebo z hladu, prostě ji nechte za sebe zaplatit.

reklama

Jídlo zdarma? To beru!

V dnešní moderní době se jednoduše můžete vymluvit na to, že nechcete potlačovat její emancipaci. Může se stát, že už vám nikdy nezavolá, ale možná je to lepší, než aby volala, jenom když má hlad.


Co rozhodně nedělat na prvním rande? Pozor na mobil i placení!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru