Menu

Co je nového?

Sv. Valentýn je za rohem! 7 tipů na dárky, kterými ji dostanete do kolen

Sdílení
Foto: Depositphotos, Pexels

Svátek svatého Valentýna je sice hodně komerční záležitost, ale vaši milou dárek nebo nějaká romantická akce potěší, i když vám možná tvrdí, že nic takového přece není potřeba slavit, a že se raději políbíte na prvního máje pod rozkvetlou třešní. Přinášíme vám proto nápady, jak s touto příležitostí k oslavě lásky naložit.

reklama

1. Uvařte večeři

Jíst se musí, tak proč ji na Valentýna nepřekvapit tím, co předvedete v kuchyni? Když se vám nějaký z pokrmů – nejvhodněji asi dezert – podaří vytvarovat do tvaru srdce, bude se samou láskou jenom rozplývat. Případně můžete nechat něco poslat z restaurace a alespoň to dobře naservírovat, ale nezapomeňte na svíčky!


2. Erotické hry pro dva

Ideální pro takový večer je darovat nějakou společenskou hru pro dva. Společnost Albi prodává „Nevinné hrátky“, při níž partneři plní příjemné úkoly. Na internetu je k dostání také „Erotická karetní hra – Sex Sex“ a rozhodně bude takových záležitostí ke koupi víc.

reklama

Fantazii se meze nekladou, a tak můžete své partnerce vymyslet nějakou vlastní erotickou hru, na kterou ani nepotřebujete žádné pomůcky.


3. Darujte romantický zážitek

Vezměte ji do restaurace, kam normálně nechodíte. Dopřejte jí víkend ve wellness hotelu na horách. Výlet jako překvapení nikdy nezklame. Pokud chcete něco originálního, zkuste jít na web laskografika.cz a nechat jí vyrobit grafiku, na které budou popsány vaše společné chvíle a okamžiky.


4. Přineste jí snídani do postele

Valentýna začněte hned ráno a překvapte ji snídaní do postele. Nebo zkrátka jenom snídaní. Míchaná vajíčka nebo palačinky přece nejsou zas tak obyčejná. Věřte, že se pak bude celý den usmívat.


5. Přineste kytku a čokoládu

Možná se to zdá jako otřepaný nápad, ale pokud zrovna nestíháte, tohle je S.O.S. pomoc na poslední chvíli. Jen počítejte s tím, že před květinářstvím bude asi fronta. Jinak ale krásná kytice potěší každou ženu a s čokoládou je to to samé. Navíc dneska už jsou k dostání opravdu lákavé sladkosti, bonboniéra nemusí být fádní.

reklama

Dokonce existuje čokoládová bonboniéra, na které je vyobrazená tantra. O čokoládové sadě penisů ani nemluvě.


6. Kutil aneb nouzové řešení

Vyrobte jí jednoduchou brožurku nebo knížku s poukázkami. Napište na něj různé výhody, které vaše milá bude mít, když poukázku využije. A tady už záleží na vás, jaký úkol na sebe ušijete. Darujte ji poukázku na masáž zad, úklid, poslední slovo při nějakém rozhodnutí, nákupy, sex podle přání a tak dále.


7. Zadarmo, ale upřímně

Prostě své milé řekněte, že i když žádný “americký svátek” neslavíte, tak ji stejně milujete. Dejte ji těmi obyčejnými/neobyčejnými gesty a slovy najevo, že je pro vás důležitá. Laskavé vyznání a něžná gesta si stejně bude pamatovat nejvíc.

Komentáře (3)

 • Pavel Kopecky

  13. 6. 2020 - 9:21

  Super diky za tipy, ten psaný poukaz jsem zkoušel tenhle valentýn a měl úspěch přítelkyně byla nadšená a ještě jsme to spojili s příjemnou večeři. Ale letos bych se chtěl trochu vysvyhnout a zkusit ji dát poukaz na takovou masáž https://www.erotic-massage-in-prague.cz/massage/eroticka-masaz-pro-pary/ ale mám trochu obavy aby to nebylo moc. Zajímaly by mě nějaké osobni zkušenosti kdo už někdy na takový masáži byl.

  Odpovědět
 • Martin

  4. 7. 2020 - 13:04

  Určitě jsou super ty víkendy, co vám tady radili ostatní. Já třeba miluji, když je součástí pokoje vířivka nebo je alespoň privátní k dispozici. A za mě můžu dát tip na úžasné masáže pro páry http://erotic-massage-prag.eu/en/

  Odpovědět
 • Erika

  10. 7. 2022 - 15:21

  Já to mám osvědčený tady. Velmi se mi tam líbí a jsem spirituálně založená. Dokážou mě masáží vyvibrovat na vyšší úroveň.

  Erotická masáž v Praze

  Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru