Menu

Co je nového?

Řečníci ze světa byznysu i diskuze s návštěvníky: To je nový TEDx Business Salon!

Sdílení
Foto: TEDxPrague

Podzim patří TEDxům! Pro ty, kteří se už nemohou dočkat tradičního listopadového TEDxPrague, máme již v září ochutnávku v podobě TEDxPragueBusinessSalon 2020. Zcela nový formát akce přináší prostor pro diskuzi o současném byznysu, a to v unikátním prostoru Spojka Events v Karlíně.

reklama

Právě diskuze mezi jednotlivými řečníky i návštěvníky je tím hlavním, čím se nově vzniklá akce pod hlavičkou TEDu bude lišit od tradičního TEDxPrague. Vytváří se tak zcela nový prostor pro diskuzi o palčivých otázkách současného byznysu.

„Otevíráme témata nepříjemná, až tabuizovaná, přehlížená a odkládaná. Přinášíme progresivní názory na současný management, na potřeby firem i zaměstnanců. Ptáme se po podstatě, rozebíráme dopady a šíříme myšlenky hodné šíření,” popisuje myšlenku akce hlavní organizátorka TEDxPragueBusinessSalon Marie Kozmová.

Tématem prvního Salonu je „Diverzita – mýtus nebo realita?”. Jak diverzní je náš pracovní svět? Podporujeme tuto diverzitu nebo naopak tlumíme? Jak se diverzita v práci pojí s obchodními výsledky a jak ovlivňuje náš způsob řešení krizí? Jsou kvóty součást řešení, nebo problému? O těchto otázkách, ale i řadě dalších, budou diskutovat řečníci Hana Vacková (novinářka ve vydavatelství Economia), Zuzana Labudová (lektorka kurzů s tématikou rovných příležitostí pro firmy a instituce) a Martin Záklasník (výkonný ředitel E.ON Energie a.s.).

reklama

TEDxPrague chystá novou akci v podobě TEDxPragueBusinessSalon

První TEDxPragueBusinessSalon se bude konat 23. září 2020 od 18:30 v unikátním prostoru Spojka Events v pražském Karlíně. Ochutnávku místních dobrot budou mít návštěvníci v ceně vstupenky. Ty lze pořídit na www.tedxprague.cz nebo prostřednictvím GoOut. Z této akce nevzniknou klasická TED videa, jak je znáte. Prostě přijďte! Veškerá aktuální COVID opatření budou dodržena, aby se všichni účastníci mohli cítit bezpečně.


TEDx je nezisková iniciativa, jejímž centrem jsou “myšlenky hodné šíření” – sdílení podnětných nápadů a příběhů. Mateřský TEDxPrague vznikl v roce 2009 inspirován TED a pod jeho licencí. Díky tomu je součástí celosvětového hnutí TEDx.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru