Menu

Co je nového?

Letošní TEDx se odsouvá na neurčito, téma „Neviditelné” zůstává

Sdílení
Foto: TEDxPrague

Z důvodu epidemie koronaviru a s tím spojenými vládními nařízeními museli organizátoři TEDxPrague dojít k těžkému rozhodnutí a podzimní akci odsunout na neurčito. TEDxPrague se přesto nevzdává a v nejbližším možném termínu nabídne dle slov pořadatelů svým fanouškům plnohodnotný event!

reklama

Ano, nakonec je to skutečně tak, tento rok TEDxPrague bohužel nebude, ačkoliv organizační tým do poslední chvíle dělal vše pro to, aby se akce mohla i v tomto nelehkém období uskutečnit. Letošní téma „Neviditelné” ale zůstává nadále ve hře a plnohodnotný event se bude konat ve chvíli, kdy na to bude vhodná doba.

„Zvítězilo zodpovědné rozhodnutí a protože stále věříme, že podstatný aspekt TED akcí je osobní setkávání, on-line forma pro nás není uspokojivou alternativou. Pracujeme dál na přípravách nejlepšího možného eventu,” říká k situaci náčelník TEDxPrague Jiří Vodička.

Situace byla v uplynulých dnech napjatá a organizátoři TEDxPrague do poslední chvíle neztráceli naději a vymýšleli alternativy, jak akci alespoň s omezeným počtem návštěvníků uskutečnit. Bohužel je ale situace vážná a vzhledem k vládním opatřením to nakonec není ani při nejlepší vůli možné.

reklama

„Ačkoliv v týmu padaly nejrůznější nápady, nechceme se v žádném případě chovat nezodpovědně a vládní opatření jakkoliv kreativně obcházet,” vysvětluje Jiří Vodička.


Pražský TEDx tak nakonec v roce 2020 po deseti úspěšných ročnících v řadě poprvé nebude, o to víc se ale příznivci TEDxu mohou těšit na akci, která se uskuteční v bezpečné době ihned, jakmile to bude možné. Do té doby si všichni držme palce a užívejme si bezeventové období ve zdraví. TEDxPrague se dle slov organizátorů brzy vrátí v plné síle!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru