Menu

Co je nového?

Toto jsou nechutnosti, které muži dělají, když se nikdo nedívá! Poznáte mezi nimi i své zlozvyky?

Sdílení
Foto: Depositphotos

Upřímně, lidé často dělají věci, když jsou sami, které by před lidmi nikdy neudělali. A u pánů to, jak se zdá, platí dvojnásob. Ačkoliv jsou někteří jedinci schopni i horších zvěrstev, když je nikdo nevidí, toto jsou nejčastější z nechutností, ke kterým se muži přiznali v nedávném průzkumu.

reklama

Drbání a očichávání

Ukázalo se, že spousta mužů se podrbe a automaticky si poté k prstům přičichne. Někteří to popsali jako jakési ujištění, že je všechno v pořádku a hygienicky čisté. Ostatně i psi se často podrbou a pak si olížou packu. Nejspíš ovšem záleží na tom, kde se drbou, nezbývá než doufat, že nečichají i po drbání na intimních partiích.


Močení ve sprše

Existuje jakási teorie, která tvrdí, že jsou na světě pouze dva druhy lidí – ti, co močí ve sprše a ti, kteří to dělají, ale nikdy to nepřiznají. Speciálně pánové se s tím ale vůbec netají, natož aby se za to styděli. Pro většinu je to logické a praktické řešení, pro jiné dokonce hygieničtější než močení na toaletě.

reklama


Stolování na toaletě

Větší množství mužů také přiznalo, že jí nebo pije při vyprazdňování. Speciálně po ránu, kdy je každá minuta drahá. Nejčastěji si při trůnění vychutnávají ranní kávu.

Jiní pro změnu přiznali, že si například při močení čistí zuby, což ostatně není tak ojedinělou záležitostí ani u žen.

Čištění nosu

Část mužů také přiznala, jak si čistí nos. Ve sprše vdechnou vodu nosem a následně ji vysmrkají. Zní to sice nechutně, ale údajně je to velmi efektivní. Nicméně lékaři varují, že tento zvyk může vést k řadě potíží, speciálně pokud se sprchujete vodou, která není určena ke konzumaci nebo nepoužíváte filtr. Pokud i přesto toužíte po pocitu čistoty, použijte raději nosní sprej a kapesník.


Může být i hůř…

Menší procento mužů pak přiznalo, že například shromažďuje chlupy z přirození (jen Bůh ví, za jakým účelem), v noci močí do lahve, aby nemuseli na toaletu nebo si kouše nehty na nohách. Za poslední zmíněné jim ovšem částečně patří obdiv za flexibilitu.

reklama

Vědci potvrdili teorii, že jsou malí muži vzteklejší, a dokonce agresivnější než vysocí


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru