Menu

Co je nového?

V charitativní aukci se vydražily Defendery za skoro deset milionů korun

Sdílení

Kaskadérské vozy Defender z filmu No Time To Die byly vydraženy pro charitativní účely u příležitosti výročí 60 let filmů o Jamesi Bondovi a vynesly skoro 10 milionů korun (více než 9 747 000 Kč).

reklama

Speciálně upravený Land Rover Defender 110, který se proslavil terénními akčními scénami v bondovce No Time To Die, se prodal za úctyhodných 189 000 liber (v přepočtu více než 5 200 000 Kč). Tato částka bude použita britským červeným křížem na podporu jeho klíčových humanitárních aktivit.

Tento model má unikátní VIN 007 a byl jedním z deseti vozů Defender použitých během natáčení.

Defender z bondovky No Time To Die

Defender 110 V8 Bond Edition, vytvořený oddělením SV Bespoke a inspirovaný specifikací modelů Defender, které se objevily ve filmu No Time To Die, se prodal za 163 800 liber (v přepočtu za více než 4 500 000 Kč). Vůz pochází z limitované edice 300 kusů a jedním z poznávacích znamení je speciální logo „60 Years of Bond“ na přístrojové desce.

reklama

Získané prostředky pomohou charitativní organizaci Tusk posílit ochranářské iniciativy v Africe, které chrání ohrožené druhy, zajišťují biologickou rozmanitost a posilují postavení místních komunit.

Prodejní výstava Sixty Years of James Bond zahrnuje celkem 60 položek. Modely Defender byly mezi 25 položkami, které aukční síň Christie’s a EON Productions dražily v přímé aukci.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru