Menu

Co je nového?

5 valentýnských dárků, kterými získáte (nejen) její srdce. A seženete je i 14. 2.!

Sdílení
Foto: Pexels, Zážitky.cz

„Já nic nechci. Důležité je, že se máme rádi. Stejně jde o komerční blbost.“ Připadají vám tyhle hlášky povědomé? I když říká, že Valentýn neslaví, nenachytejte se. Přece jen si svátek zamilovaných užijete víc s dobře naladěnou partnerkou než s tou skrytě zklamanou.

reklama

1. Párová masáž potěší oba

Thajská masáž pro dva zrelaxuje tělo i duši. Uvolní ztuhlá záda, protáhne končetiny, posílí nervový systém. To vše v příjemném, čistém, voňavém prostředí. A pod rukama profesionálních terapeutek, které masáž přizpůsobí vašemu zdraví i tělesné konstituci. Na konci se budete cítit vy i vaše drahá jako znovuzrození. A pro páry s otevřenou myslí se nabízí i tantra masáž pro dva.


Párová masáž

2. Láska visí ve vzduchu – let balonem

K romantice přidejte kapku dobrodružství a dostanete nejoblíbenější tuzemský zážitek. Vaše milá spatří nejkrásnější místa Česka z ptačí perspektivy. Vy zase adrenalin ve výšce a pocit, že vše můžete hodit za hlavu a nechat pod sebou. 

reklama

Náš tip: mrkněte se na výlet největším balonem. Let v nebeském gigantovi o výšce 37 metrů a objemu balonu 13 000 m³ nikde jinde ve střední Evropě nezažijete. A teď ho pořídíte i výhodněji.

Let balonem

3. Když láska prochází zážitkem, potěší domácí kurz sushi 

Strávíte čas spolu a navíc vykouzlíte úžasný pokrm. V domácím video kurzu sushi si postupně připravíte rýži, nakrájíte suroviny, nachystáte řasu Nori. Na vysvětlení i zkoušku vám dá profi kuchař dost času.


A co víc – ukáže, jak na vynikající sushi rolky všech druhů od Kappa Maki přes Uramaki po Temaki. Pak už jen zbývá příjemná povinnost, která vás na Valentýna čeká – vychutnat si společné stolování. Itadakimasu! Dobrou chuť! 


4. Načněte večer sklenkou kvalitního pití

Místo běžné lahve ji překvapte domácí degustací. Připijete si na lásku a navrch se něco dozvíte. Ať se rozhodnete pro víno, koktejly, pivo či něco ostřejšího, čekají vás ty nejvybranější nápoje. Se someliérem, sládkem či barmanem se pak setkáte online. Přes předtočené video vás provede jednotlivými lahvemi. Ty vám po objednání dorazí až před dveře. Nezní to jako pěkný večer?

reklama


5. Pečujte o svůj vztah při wellness víkendu

Vyměňte každodenní rutinu za relax se svou milou. Wellness pro dva je dárek, s nímž zaskórujete u každé. Nádherné ubytování, skvělou kuchyni, vířivku, bazén, saunu či masáž miluje totiž každý. To vše si můžete dopřát na zámku i v moderním ubytování, v horském středisku, lázeňském městečku či na malebném venkově.


Wellness pobyt

Jestli si pořád nejste, že ji tímhle dostanete, je tu zážitkový poukaz. Pořídíte ho i 14. 2. Po objednání hned přijde na e-mail. Dle svého gusta si vaše polovička vybere romantický, degustační, relaxační či akční dárek. Na uplatnění má 24 měsíců.


One comment

  • Petr

    22. 6. 2022 - 20:21

    Já jsem své milované ženě na Valentýna pořídil řetízek na nohu, o kterých si tak dlouho říkala. Chtěla po mně nejprve nějaký náhrdelník, ale já věděl, že řetízek na nohu bude lepším řešením, protože jsme týden na to odlétali na Zanzibar s našimi přáteli.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru