Menu

Co je nového?

Vánoční limitovaná edice: KFC prodává dřevo do krbu, které voní jako smažené kuře

Sdílení
Text: Kirsten, Foto: KFC

Gigantická společnost KFC, světově proslulá svými smaženými kuřaty zahalenými tajemným složením kořenících přísad, si pro fanoušky a věrné strávníky připravila vánoční limitovanou edici. Nejedná se však o extra kyblík navíc na váš vánoční stůl, nýbrž o dřevěnou briketu, která z tepla vašeho rodinného krbu provoní esencí neodolatelných kuřat celý váš dům. 

reklama

Společnost KFC zveřejnila webovou stránku /kfcfirelogs.com/, jež je věnována výhradně prodeji pikantních dřevěných briket a která rázem na celém internetu vyvolala vlnu křupavého vzrušení. Spalovací dřevo do krbu slibuje autentickou vůni podle ověřeného receptu “11 Herbs and Spices” a lze si jej zakoupit v přepočtu za 500 korun. Speciální vánoční akce trvá pouze do vyprodání zásob.

“Už nikdy se nebudete muset vyrovnávat s nudným ohněm vonícím ohnivými plameny,” představuje kuřecí gigant svůj nový vynález a vyzývá skutečné milovníky kuřat, aby vyplnili své domovy vůní kuchyně rychlého občerstvení.

Ačkoli zákazníci nemusí být schopni odolat kuřecí esenci, není to šetrný nákup pro někoho, kdo se pokouší udržet stálou teplotu domova. Někteří uživatelé Twitteru si však nejsou tímto neotřelým nápadem jisti.  Například uživatel @Tha_Gary se vyjádřil naprosto přesně: “Vezměte si je k letnímu kempování a okořeňte si svou noc medvědím útokem”.

reklama

A co vy? Zatopili byste si doma kuřecími briketami z KFC?

One comment

  • Ester

    20. 4. 2022 - 16:45

    To je stejně zvláštní že se do něčeho takového montuje velký producent jídla pro lidi a Američany, že? To je jak kdyby třeba firma, která prodává točené limonády z ničeho nic začala radit firmě, která vyrábí krbové obestavby jak se to má vlastně prodávat a komu je produkt určený. Také vám to vůbec nedává smysl nebo jsem sama?

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru