Menu

Co je nového?

Volkswagen čeká nový přírůstek do rodiny: Sportovní SUV-kupé Taigo

Sdílení
Foto: Volkswagen

Nové Taigo se už nemůže dočkat! Volkswagen odhalil název připravovaného crossoveru před jeho oficiální evropskou premiérou. Taigo rozšíří nabídku SUV značky Volkswagen v segmentu malých vozů.

reklama

Již na první pohled zanechá Taigo skvělý dojem dynamickým a emocionálním designem. Nový model nabídne dle slov výrobce také velký počet asistenčních systémů a nejmodernější konektivitu.


Pro zákazníky, kteří hledají vůz kategorie CUV (Crossover Utility Vehicle) kombinující zvýšenou polohu sedadel a sportovní siluetu ve stylu kupé, je čekání již u konce. Nový model Taigo bude uveden na trh s hospodárnými motory TSI, světlomety LED v sériové výbavě, moderním konceptem ovládání, zcela digitálním panelem přístrojů a velkým počtem asistenčních systémů. Zkrátka koncernový standard a k tomu atraktivní design a koncepce navíc.

reklama

Volkswagen Taigo

Taigo vychází z úspěšného brazilského modelu Nivus a pro evropský trh se bude vyrábět ve španělském závodě Pamplona. Nové CUV se představí letos v létě a jeho uvedení na trh bude následovat na konci roku 2021. Více informací k novince zatím není k dispozici, podle fotek se ale máme na co těšit!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru