Menu

Co je nového?

Plátno Black Diamond Zero Edge: Dokonalý obraz z projektoru i v nezatemněné místnosti

Sdílení

Projekční plocha Black Diamond Zero Edge dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšuje kontrast obrazu až o 900 %. Slušné, ne?

reklama

Dokonalou projekci lze nyní uskutečnit kdekoliv a bez nutnosti složitého zatemňování místnosti. Díky výše uvedeným vlastnostem jsou projekční plochy Black Diamond mnohem výhodnější a levnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80″.

S projekcí na klasické bílé plátno či stěnu se pak nedají srovnat vůbec. Černý diamant tedy může být ozdobou vašeho obývacího pokoje stejně jako domácího kina či firemní zasedací místnosti a díky pouze 10 mm štíhlému designu rámu bude vždy ladit s okolním interiérem. 

„Obrazu z projektoru dává stále více lidí přednost před televizí i v domácnosti, protože za rozumných cenových podmínek dosáhnou kvalitního obrazu s velkou úhlopříčkou. Inovovaná projekční plocha Black Diamond Zero Edge teď nabízí ještě lepší obraz, který přináší i do prostorů s nedokonalými světelnými podmínkami. Projekční plochu můžete instalovat ze stropu na lankách nebo jednoduše zavěsit na stěnu. Není třeba žádné sestavování a vlastní montáž je velice jednoduchá a rychlá,“ říká Ondřej Žatečka ze společnosti Audiopro.

reklama

Plátno Black Diamond Zero Edge

Projekční plochy Black Diamond vyvinula společnost Screen Inovations za využití pokročilých výrobních robotických technologií v rámci ekologicky šetrného výrobního procesu. Vyrábí se v několika variantách od 80“ (203 cm) do úhlopříčky 215“ (546 cm). Ruční výroba v USA pak dle slov výrobce zaručuje bezkonkurenční kvalitu a doživotní záruku. No, zní to dobře, ne?


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru