Menu

Co je nového?

Box, na který se nezapomene: Wilder poslal Furyho k zemi, ten však zázračně vstal!

Sdílení
Foto: Twitter

Tak na tenhle zápas se bude ještě dlouho vzpomínat. Souboj o titul světového šampiona mezi Deontayem Wilderem a Tysonem Furym sice vítěze neměl, ale fanoušci si přišli na své. Zvláště pak ve 12. kole, kdy Fury dokázal vstát po neuvěřitelné Američanově ráně.

Britský boxer Fury se dokázal vrátit do ringu po více téměř tříleté pauze, během které se léčil ze závislosti na drogách a vypadal spíše jako hospodský povaleč, než profesionální sportovec. Jenže to je minulost a teď měl poměřit síly s favorizovaným Wilderem, který doposud vyhrál 40 zápasů a z toho 39 stylem KO.

Největší řežbu pak viděli diváci v 9. kole, kdy Američan zasypal Furyho pořádným přísunem ran, ale ani to nestačilo.

Ve 12. kole pak všichni čekali, že už se nic zásadního v ringu nestane, ale to byl omyl! Wilder doslova sestřelil Furyho a ten se poroučel k zemi, jako pytel brambor. Wilder se radoval, dělal pošklebky a rozhodčí začal odpočítávat. Pak ale Fury doslova vstal z mrtvých a postavil se opět na nohy, jako kdyby se vůbec nic nestalo!

https://youtu.be/6z-iEdYoang

Sudí se nakonec nedokázali shodnout, kdo by měl vyhrát a tak hlavní rozhodčí nakonec vyhlásil remízu. Wilder tak zůstává neporaženým a mistrem světa organizace WBC. Pás by měl obhajovat až v dubnu příštího roku, pokud se s Furym nedohodnou na odvetě.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru