Menu

Co je nového?

Boxerský šampion obhájil titul! Wilder vypnul soupeře neskutečnou bombou

Sdílení
Foto: Youtube

Američan Deontay Wilder obhájil v New Yorku titul mistra světa v těžké váze. Povedlo se mu to navíc stylově, když hned v prvním kole uštědřil svému krajanovi Dominicu Breazelovi nekompromisní knockout.


Pro třiatřicetiletého Wildera to byla už 41. výhra v profesionálním ringu a tentokrát se dá s nadsázkou říct, že se u toho ani moc nezapotil. Přes 13 tisíc diváků v Brooklynu sledovalo, jak necelou minutu před koncem prvního kola zasáhl Wilder soupeře s takovou přesností a razancí, že se okamžitě poroučel k zemi!Dlouho očekávaný zápas tak trval jen něco málo přes dvě minuty. Přestože Breazel nakonec dokázal vstát, rozhodčí souboj ukončil.

„Slyšel jsem rozhodčího, jak počítá sedm a osm a to už jsem stál na nohou. V dalších kolech to mohlo být lepší. Ale rozhodčí dělá svou práci a chrání nás, abychom mohli jít do dalších zápasů,“ řekl po porážce a slíbil, že se do boje o titul vrátí.

To Wilder si byl prý svým vítězstvím jistý už od začátku. „Hned po mém prvním zásahu zpomalil. Změnila se řeč jeho těla. Po tolika zápasech v ringu to už člověk pozná,“ řekl po zápase.


Jizva, která obletěla svět! Boxerovi v ringu udělal soupeř díru do hlavy


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru