Menu

Co je nového?

Jizva, která obletěla svět! Boxerovi v ringu udělal soupeř díru do hlavy

Sdílení
Foto: Youtube

Boxerský zápas o titul šampiona WBA mezi Marcusem Brownem a Badou Jackem v americkém Las Vegas nabídl brutální podívanou, na kterou historie jen tak nezapomene. V 7. kole totiž Brown neštastně udeřil hlavou soupeře a způsobil mu obrovskou tržnou ránu na čele. Oba aktéři pak v tratolišti krve dotáhli zápas až do 12. kola!


Badou Jack zápas sice nakonec na body jen těsně prohrál, ale fanoušci si budou pamatovat hlavně jeho urputný výkon a nezdolnou vůli. Poté, co mu Brown roztrhl čelo, krev z něj začala doslova cedit všude kolem a rozhodně to nebyla podívaná pro slabší povahy.


Zápas o titul WBA mezi Marcusem Brownem a Badou Jackem:


S péčí lékařského týmu ale dokázal bojovat ještě 5 kol a na konci, ačkoliv prohrál, si vysloužil obrovské ovace. Po zápase pak přiznal, co ho motivovalo i přes hrozivé zranění pokračovat:

„Jsem bojovník a nikdy neskončím. Ani jsem si neuvědomil, jak vážné zranění to bylo. Věnoval jsem tento boj uprchlickým dětem po celém světě, které svádějí mnohem tvrdší boj, než jsem svedl tento večer já!“


Hned po zápase putoval pětatřicetiletý Švéd do nemocnice, kde mu ránu na hlavě sešili. No a protože má poněkud osobitý smysl pro humor, umístil fotografii svého sešitého čela na instagram, kde se fotka během několika hodin stala doslova hitem internetu!


Box, na který se nezapomene: Wilder poslal Furyho k zemi, ten však zázračně vstal!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru