Menu

Co je nového?

Chystáte se na výlet? Máme pro vás tipy, kam stojí za to se podívat!

Sdílení
Foto: CzechTourism

Letošní léto patří na portálu Kudy z nudy mezi nejvyhledávanější kategorie například rozhledny, příroda, zážitkové areály pro rodiny, koupání nebo hrady a zámky. Máme pro vás tipy přímo od agentury CzechTourism, kam se musíte vypravit!

reklama

Deset miliónů návštěv za prvních sedm měsíců, z toho dva a půl miliónu jen za červenec. To je statistika nejúspěšnějšího cestovatelského portálu Kudy z nudy, který již patnáct let nabízí neobjevené alternativy k sezónně přeplněným turistickým cílům. Stěžejní projekt státní agentury CzechTourism obsahuje na osmdesát tisíc tipů na trávení volného času a denně obslouží až sto tisíc návštěvníků.


„Čechy baví objevovat nová zákoutí naší republiky a často hledají tipy na výlet nebo dovolenou právě na Kudy z nudy. Jen za loňský rok dosáhl provoz na portálu více než 16 milionů návštěv a vypadá to, že letos jich bude ještě o deset procent více,“ říká ředitel CzechTourism Jan Herget.

reklama

„Pomáháme Čechům objevovat nová místa i zážitky a regionům a místním podnikatelům tak otevíráme nové příležitosti. V roce 2017 totiž Češi utratili za cestování po rodné vlasti 128 miliard korun,“ dodává Herget.

Za patnáct let fungování dosáhl portál Kudy z nudy celkem 135 miliónů návštěv. Statisíce sledujících má také facebookový profil portálu, který minulý víkend oslavil desáté narozeniny.


A kam doporučuje agentura CzechTourism vyrazit? Níže pro vás máme hned několik tipů!


A to není všechno! Níže přidáváme pět tipů na prázdninové novinky, které v současnosti nejvíce lákají návštěvníky portálu Kudy z nudy:

reklama


Hotel z protiatomového krytu nebo veganská putyka: Tohle jsou cool místa, která byste v Brně nečekali!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru