Menu

Co je nového?

Dystopia: Contest of Heroes – nová hra s Conorem McGregorem

Sdílení

Nová postapokalyptická hra z prostředí cyberpunku vznikla ze spolupráce bývalého šampiona UFC Conora McGregora a lotyšské herní laboratoře Beetroot Lab. Po třech letech vývoje vydávají akční hru Dystopia: Contest of Heroes, ve které McGregor vystupuje jako jedna z postav.

reklama

Novinka je multiplayerová, mobilní, bojová hra s vysoce kvalitní grafikou s intenzivními barvami a kolekcí přizpůsobitelných 3D hrdinů, jejichž schopnosti může hráč plně ovládat.

Cílem hry odehrávající se v dystopickém New Yorku v roce 2065 je vybudovat vlastní impérium. Aby toho hráč dosáhl, musí ovládnout jednotlivé distrikty, získávat sci-fi zbraně, bojovat s dalšími hráči a také s nimi budovat aliance.

Klíčovým rysem této strategie slibující epické souboje, jejíž vývoj trval tři roky, je řada herních turnajů, kde mezi sebou můžou soutěžit hráči z celého světa. Vrcholem je každoroční turnaj, který pořádá co by herní postava sám Conor McGregor, irský profesionální MMA bojovník, boxer a bývalý šampion UFC.

reklama

Dystopia: Contest of Heroes

Výrobce mobilních telefonů Huawei úzce spolupracuje s lotyšskou laboratoří Beetroot Lab a podporuje uvedení této hry na celosvětovou platformu AppGallery. Tato hra je tak k dispozici zákazníkům této značky dřív, než bude k dispozici na jiných platformách.


„Jsme velmi nadšení, že můžeme spolupracovat s Huawei AppGallery, a oceňujeme jejich obrovský zájem o pomoc při globálním spuštění naší nejnovější mobilní strategie, Dystopia: Contest of Heroes,“ řekl spoluzakladatel a Business Developer Beetroot Lab Davis Ziedins. 

„Mít známou celebritu jako je Conor McGregor coby našeho obchodního partnera a tvář naší hry na nás klade obrovskou odpovědnost, takže je důležité pracovat s důvěryhodným technologickým partnerem,“ dodal Ziedins.

V současné době je zmiňovaná AppGallery k dispozici ve více než 170 zemích s 500 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru