Menu

Co je nového?

Mafie v Kansas City: Čtvrtá řada seriálu Fargo je tu!

Sdílení
Foto: AMC

Jedenáctidílná čtvrtá řada seriálu Fargo, který vyhrál ceny Emmy, AFI, TCA, Peabody a Zlatý glóbus, nás opět zavede do Kansas City v roce 1950.

reklama

Ve městě proti sobě stojí dva kriminální syndikáty, které bojují o svůj kousek amerického snu. Mafiánské rodiny ale uzavřely křehké příměří a společně kontrolují alternativní ekonomiku podvodů, korupce a drog. Aby upevnili mír, vyměnili si mafiánští bossové Loy Cannon (Chris Rock) a Donatello Fadda (Tommaso Ragno) své nejmladší syny Satchela (Rodney Jones) a Zera (Jameson Braccioforte), které rivalové vychovávají jako vlastní.

Situace se ale značně zkomplikuje po tom, co Donatello zemře po rutinní operaci. Vedení rodiny se ujímá jeho nejstarší syn Josto Fadda (Jason Schwartzman), ale jeho pokusy o stabilizaci organizace a udržení příměří komplikuje jeho bratr Gaetano (Salvatore Esposito, který se vrátil do Kansas City z Itálie, kde si vybudoval pověst nemilosrdného gangstera.

Nejen muži z rodiny Fadda se musí rozhodnout vůči komu budou loajální. Loy Cannon cítí příležitost získat převahu a testuje slabiny svých italských rivalů. Ke své hrůze ale zjišťuje, že jeho vlastní nejstarší syn Lemuel Cannon (Matthew Elam), nechce mít s rodinným byznysem nic společného.

reklama

Fargo

Ve čtvrté řadě seriálu založeného na skutečných událostech se fanoušci seznámí také se zdravotní sestrou Oraettou Mayflower (Jessie Buckley), která nedokáže snést utrpení druhých, nebo rasově smíšeným párem Thurmanem a Dibrell Smutnymi, kteří vlastní pohřební službu, a s jejich šestnáctiletou dcerou Ethelrid Pearl.


Premiérový díl čtvrté řady seriálu Fargo můžete sledovat již 4. ledna na televizi AMC.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru