Menu

Co je nového?

Ford navrhne, vyrobí a nasadí do závodů nový vůz! Pomohou mu s tím hráči počítačových her

Sdílení
Foto: Ford

Zatoužili jste někdy zkonstruovat závodní automobil? Ford nyní nabízí hráčům možnost podílet se na vzniku nekompromisního sportovního náčiní.


Nový virtuální závodní vůz značky Ford nebude založen na žádném skutečném modelu. S navrhováním speciálu, interně označovaného jako „Team Fordzilla – P1“, pomohou kapitáni pěti progamingových týmů Fordzilla z Francie, Německa, Itálie, Španělska a Spojeného království. Tým návrhářů z designérského oddělení evropského Fordu bude zároveň shromažďovat podněty od širší hráčské komunity.

O zásadních rozhodnutích stran designu bude moci veřejnost hlasovat v anketách, které bude @TeamFordzilla zveřejňovat na Twitteru. Každá anketa bude zaměřena na konkrétní konstrukční celek, od motoru až po kokpit.

Při navrhování skutečných automobilů vychází Ford z potřeb člověka a zohledňuje je v každé fázi designového procesu. Práce na projektu „Team Fordzilla – P1“ začaly v půlce března a lze je sledovat prostřednictvím účtů @TeamFordzilla na sociálních sítích Twitter a Instagram.


„Všichni rádi závodíme s auty snů, ale obvykle máme na mysli precizní napodobeniny vozů, které doopravdy existují ve skutečném světě,“ řekl kapitán německého týmu Fordzilla Angelo Bülow.

„Sednout si poprvé za volant #Team Fordzilla – P1 s vědomím, že jsme ho nejen pomohli přivést na svět, ale že ho ještě nikdy nikdo neřídil, bude naprostá senzace,“ říká Bülow.


Následující tabulka shrnuje účty národních kapitánů týmu Fordzilla na sociálních sítích:


Ford bere videohry vážně! Zakládá týmy, které budou soutěžit ve virtuálních závodech


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru