Menu

Co je nového?

Světový golf je zpátky! Začíná elitní turnaj PGA

Sdílení
Foto: Pexels

ročník legendárního golfového svátku, ti nejlepší golfisté z celého světa a neopakovatelná atmosféra prvního majoru po více než roční pauze. Golfový turnaj PGA Championship je po koronavirové přestávce konečně zpátky!


Turnaj byl pro rok 2020 původně plánovaný na 14. až 17. května, ovšem kvůli pandemii COVID-19 musel být přeložen, a to na začátek tohoto měsíce. Vzhledem k nucené absenci diváků přímo na místě budou přímé televizní přenosy exkluzivní příležitostí jak turnaj sledovat.


Přímé přenosy jsou naplánovány na 6. až 9. srpna a k vidění bude zhruba 25 hodin prémiového obsahu jednoho z nejprestižnějších golfových eventů.

Poslední dva ročníky šampionátu ovládl 30letý americký golfista Brooks Koepka, který nechybí ani letos. Pokud by svůj triumf na turnaji dokázal i podruhé obhájit, stal by se po ikonickém Walteru Hagenovi teprve druhým golfistou v historii, který vyhrál tři tituly ve třech po sobě jdoucích ročnících. 

Vůbec poprvé se major turnaj bude konat na hřišti v Harding Parku, který leží na západním pobřeží Spojených států, ve městě San Francisco v severní Kalifornii. Hřiště je 6.615 metrů dlouhé s parem 70 a startovní pole skýtá 156 hráčů, včetně jmen jako jsou Keegan Bradley, John Daly, Martin Kaymer, Phil Mickelson nebo Rory McIllroy.


Kdy se bude turnaj PGA vysílat?

  • čtvrtek 6. 8. 22:00-04:00 na kanále Sport2 
  • pátek 7. 8. 22:00-04:00 na kanále Sport2 
  • sobota 8. 8. 22:00-04:00 na kanále Sport1 
  • neděle 9. 8. 21:00-03:00 na kanále Sport1

Máte rádi golf? V Česku se otevřelo další hřiště!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru