Menu

Co je nového?

Harley-Davidson představil nové modely pro rok 2020

Sdílení
Foto: Harley-Davidson

Nové modely, nové technologie a rozšířený výběr pro zákazníky. To přináší bohatá nabídka motocyklů Harley-Davidson pro rok 2020.


Nový model Harley-Davidson Low Rider S obohatí sezónu 2020 agresivním stylem a dokonalými jízdními vlastnostmi, mezi další nové stroje Harley-Davidson na trhu bude patřit také elektrický LiveWire a nový tříkolový motocykl CVO Tri Glide.


Novinkami pro sezónu 2020 je také služba H-D Connect s mobilní konektivitou pro vybrané modely Harley-Davidson a systém Reflex Defensive Rider Systems (RDRS) zahrnující moderní asistenční technologie včetně kontroly trakce a pokročilého systému ABS pro vybrané modely.

„Harley-Davidson nabízí jezdcům pro sezónu 2020 řadu nových modelů, vybavení a příslušenství a ještě zvyšuje laťku v oblasti stylu, výkonu a technologií vylepšujících zážitky z jízdy na motocyklu,“ říká Heather Malenshek, Harley-Davidson Chief Marketing Officer.

„Letos značka Harley-Davidson nabízí širší nabídku pro širší okruh jezdců než kdykoli předtím,“ dodává Heather Malenshek.


LiveWire: Úplně nový pocit z jízdy

Model LiveWire je nový motocykl s elektrickým pohonem. Úžasný a inovativní model, který jezdci nabídne strhující zážitek z jízdy na super výkonném stroji s úplně novou technologií pohonu. A k tomu špičkový design a autentický pocit z motocyklu Harley-Davidson.

Díky okamžitému zátahu elektrického motoru H-D Revelation motocykl LiveWire přináší ohromující akceleraci při pouhém otočení plynové rukojeti – bez nutnosti ovládání spojky či řazení.

Výkon je optimalizovaný pro jízdu po městě s dojezdem 158km / 98 mil.

Model LiveWire je prvním zástupcem z širokého portfolia elektrických strojů, které značku Harley-Davidson staví do pozice lídra v elektrifikaci motocyklové oblasti.


Nový Low Rider S spojuje razantní výkon a odvážný styl

Nový model Low Rider S svými tvary vyzařuje důraz na výkon, ale přidává i výbornou ovladatelnost a pokročilé technologie v kombinaci s tradičním charakterem Harley-Davidson. Pevný podvozek Softail a špičkové komponenty odpružení jsou naladěné pro agresivní styl jízdy podporovaný silným motorem Milwaukee-Eight 114 o objemu 1870 cm3. Designové prvky odkazují na zakázkové přestavby a zahrnují zvýšená řídítka, minikapotáž, jednomístné sedlo a temně černé zpracování.


Nové technologie

Služba H-D Connect přináší pro vybrané modely možnost mobilní konektivity. Zajišťuje spojení jezdců s motocyklem prostřednictvím chytrého mobilního telefonu díky poslední verzi aplikace Harley-Davidson App. Služba H-D Connect umožňuje uživatelům se na dálku spojit s motocyklem a zobrazit hlavní údaje o jeho stavu.

Vlastníkům také poskytuje jistotu díky monitorování zabezpečení motocyklu na dálku v aplikaci Harley-Davidson App včetně výstrah při nárazu či neoprávněné manipulaci a asistence v případě krádeže motocyklu.

Systém Reflex Defensive Rider System (RDRS) slučuje nové technologie, které jezdci pomáhají přizpůsobit výkon motocyklu podle dostupné trakce při akceleraci, deceleraci a brzdění. Využívá nejnovější technologie asistence řízení, elektronických brzd a pohonu. Systém RDRS je standardní výbavou modelů LiveWire, Trike, CVO a modelů Touring (kromě modelu Electra Glide Standard a Road King).


Nové modely Road Glide Limited a Touring

Nový model Road Glide Limited v sezóně 2020 nahrazuje Road Glide Ultra a přichází s luxusními cestovními doplňky včetně barevné kombinace s pruhy, vnitřní kapotáže v lesklém provedení, vyhříváním rukojetí řídítek, litých kol Slicer II Contrast Bright, nové nádrže a emblémy na blatnících.

Road Glide Limited je dálkový specialista pro cestování ve dvou a vyznačuje se výraznou aerodynamikou přední kapotáže se žraločím výrazem a trojitými otvory zaručujícími rovnoměrné proudění vzduchu.

Standardní motor Milwaukee-Eight 114 nabízí hladký chod a dostatek výkonu pro cestování, duální světlomety Daymaker LED zase ohromí dokonalou viditelností v noci.


Touringové odpružení používá zadní tlumiče se snadným nastavením předpětí a zaručuje plynulou a bezpečnou jízdu. Propojený brzdový systém Reflex s ABS má podle výrobce dostatečný výkon při brzdění v každé situaci. Systém infotainmentu Boom! Box GTS s barevným dotykovým displejem pak nabízí navigační, komunikační i zábavní funkce.


První elektrický motocykl Harley-Davidson LiveWire je již v Praze


Nové barevné provedení Black Finish pro modely Ultra Limited a Road Glide Limited dává těmto motocyklům démonický nádech již v tovární verzi.


Model CVO: Výkladní skříň stylu a designu

Nový model CVO Tri Glide se pro rok 2020 připojuje k modelům CVO Limited a CVO Street Glide v portfoliu limitované nabídky super-prémiových motocyklů CVO. Modely CVO jsou určené pro ty nejnáročnější zákazníky a vyznačují se výjimečnými barvami, pokročilými technologiemi, exkluzivními komponentami a dokonalými detaily, které jsou sestaveny podle nejvyšších továrních standardů a jsou kryté zárukou Harley-Davidson. Pohonná jednotka Milwaukee-Eight 117 – nejvýkonnější motor, jaký byl kdy továrnou H-D vyroben – je k dispozici pouze v modelech CVO.


Chtěli byste vlastnit motocykl Harley-Davidson? Na tenhle hravě máte!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru