Menu

Co je nového?

Co potřebujete mít k hraní PC her? Víme to!

Sdílení
Foto: Pexels

Hraní počítačových her jako určitá forma relaxace a odreagování se od běžných každodenních starostí je stále běžnější. Obzvlášť období lockdownů způsobilo, že se na hraní her dala spousta lidí, kteří se o tento druh zábavy do té doby vůbec nezajímali. Když vás hraní počítačových her chytlo a chcete hrát i dál, co potřebujete ke kvalitnímu hernímu zážitku? Nejdůležitější vybavení je bezpochyby herní PC. Bez něj si totiž žádnou hru nezahrajete.

reklama

Jak ale vybrat tu správnou sestavu

Pokud si sami nevíte rady, můžete se spolehnout na profesionály, kteří vám s výběrem poradí. Internetová speciálka Herní-PC-sestavy.cz nabízí kvalitní herní počítače pro herní začátečníky, pokročilé hráče i skutečné herní matadory, kteří přesně ví, co chtějí. Poradí vám, vyberou s vámi vhodnou sestavu a dají vám ji dohromady.

Pokud si nevyberete z již hotových sestav, připraví vám individuální nabídku na míru. V případě potřeby lze upgradovat i váš starší počítač.

Počítač už tedy máme vyřešený, co dalšího je nezbytné mít k dokonalému hernímu zážitku?

reklama

Hraní her na počítači

Bez monitoru to nepůjde

Monitor je základní zobrazovací zařízení, bez nějž si hraní her příliš nevychutnáte. Mezi lepší a samozřejmě i dražší modely patří ty s IPS. Ty vám zprostředkují věrnou reprodukci barev a pochlubí se širokými pozorovacími úhly. Budete-li vybírat podle charakteristiky kvalita/cena, vychází z nabídky nejlépe monitory VA.

Pro hraní her je ideální širokoúhlý monitor s rozlišením buď 1920 x 1080, nebo 2560 x 1440 pixelů, použít můžete také ultra širokoúhlý monitor 21:9 s rozlišením 2560 x 1080, nebo 3440 x 1440 pixelů.

Herní zážitek dále významně ovlivní klávesnice a myš, které se při hraní používají nejčastěji, využití ale najdete i pro nejrůznější herní periferie jako joystick, volant a další. Vaší pozornosti by ale neměl uniknout ani výběr stolu a židle, které vám umožní ergonomické uspořádání vašeho herního koutku tak, aby bylo co nejpohodlnější.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru