Menu

Co je nového?

Huawei Band 6 – chytrý náramek s dlouhou výdrží

Sdílení
Foto: Huawei

Společnost Huawei nedávno představila svůj nejnovější chytrý náramek Band 6. Ten zaujme už svým obrovským displejem, který je navíc díky zaobleným okrajům snadno ovladatelný. Uvnitř se ukrývá univerzální asistent pro sportování všeho druhu, stejně tak dokáže náramek nepřetržitě monitorovat zdravotní hodnoty. Výrobce slibuje na jedno nabití až 14 dní fungování.

reklama

Nositelná elektronika a obzvlášť chytré hodinky a náramky jsou stále na vzestupu. Není divu, v miniaturním provedení dostanou uživatelé nepřebernou řadu funkcí, na které když si jednou zvyknete, nedokážete si bez nich svůj denní režim představit. Mezi nejžádanější wearables patří produkty společnosti Huawei, která nedávno představila svůj nejnovější počin v oblasti chytrých náramků – Band 6. 

Pokud byla řeč o chytrých hodinkách, je jim Band 6 i přes označení „náramek“ velice blízko. Podobnosti si všimnete už na první pohled, Band 6 se totiž může pochlubit 1,47 palců velkým AMOLED displejem, který díky rozlišení 368 x 194 pixelů (282ppi) nabízí přehledné informace ve špičkové zobrazovací kvalitě.

Plocha displeje se oproti předchozím modelům řady Band zvětšila až o 148 %, FullView displej tak nabízí mnohem více prostoru k dotykovému ovládání a poskytuje více dat a informací. Obrazovka je vyrobena z 2.5D zakřiveného skla, které dodává náramku prémiový vzhled. Povlak proti otiskům prstů umožňuje provádět operace bez zanechání šmouh. Pásek náramku je obalený polymerovou skořápkou vyztuženou skleněnými vlákny s jemnou povrchovou úpravou a kovovou strukturou pro vyšší odolnost.

reklama

Huawei Band 6

96 tréninkových režimů

Slušnou kvalitu představují pochopitelně také funkce náramku. Huawei Band 6 je prvotřídním měřicím zařízením, které dokáže kontinuálně monitorovat tep, stejně jako hladinu kyslíku v krevním řečišti. Uživatel může využít i možnosti sledování kvality spánku, hladiny stresu či menstruačního cyklu.


Pro měření sportovních aktivit je připraveno 96 tréninkových režimů, které monitorují data v reálném čase. Jakožto skvělý pomocník dokáže Band 6 vypočítat vaše osobní zóny srdečního tepu, aby vědecky zlepšil výsledky cvičení a nalezl dokonalé zóny pro spalování tuků nebo pro zlepšení vytrvalosti.

Fitness náramek má voděodolnost 5 ATM a slouží tedy i ke sledování plaveckých aktivit.

Dále pak Huawei Band 6 nabízí spousty užitečných funkcí, jako je počasí a zasílání upozornění s ním souvisejících, funkci Najdi můj telefon, dálkovou spoušť fotoaparátu, ovládání přehrávání hudby a další. Určitě potěší i abnormální výdrž baterie, která činí až 14 dní.

reklama

Díky lehounké váze těla náramku 18 g si při nošení ani neuvědomíte, jak kvalitní pomocník se právě nachází na vašem zápěstí. Produkt je v Česku plně lokalizovaný – od aplikace Zdraví až po uživatelské prostředí v hodinkách. 


Huawei Band 6 je dostupný v černé a růžové barvě, oranžové provedení bude dostupné později. K dispozici je za cenu 1 499 Kč.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru