Menu

Co je nového?

Hodinky Huawei Watch GT 2 Pro – Osobní trenér na zápěstí

Sdílení
Foto: Huawei

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro získaly s podzimními aktualizacemi nové funkce. Jako jedny z prvních na trhu se naučily kontinuálně měřit hladinu kyslíku v krvi (SpO2). Uživatel už tedy nemusí spouštět měření ručně, vše probíhá automaticky v průběhu celého dne i noci. Aktivovat lze samozřejmě i alarm, který upozorní na příliš nízké hodnoty SpO2 (85, 80 nebo 75 %).

reklama

V aktuální verzi firmwaru (10.1.3.12) pro HMS telefony (s nadstavbou EMUI) přibyla také možnost hodinky na noc uspat. Během této doby se nezobrazují žádné notifikace a hodinky ani nereagují na natočení zápěstí. Systém se automaticky opět aktivuje až ve chvíli, kdy se uživatel probudí.

V nastavení je nově také funkce Odčerpat. Ta hodinky po plavání zbaví případné vlhkosti, která do otevřené části pouzdra mohla vniknout.

Osobní trenér

Nově lze přímo do hodinek instalovat i aplikace třetích stran. Nabídka se postupně rozrůstá a všechny doplňky jsou ke stažení zdarma. K dispozici jsou drobné hry, kvízy podporující logické myšlení a fitness aplikace. Zájemci si mohou stáhnout například osobního trenéra, jehož součástí jsou návodná videa a podrobný slovní i vizuální popis jednotlivých cviků.

reklama

Huawei Watch GT 2 Pro

Obrazová část s pokyny běží na mobilu v reálném čase, hodinky zaznamenávají potřebné údaje (srdeční tep, spálené kalorie) a vibracemi dávají povely ke změně cvičení. Zatímco některé návody jsou zdarma, pro plné využití je třeba předplatné.


Pochlubte se svým výkonem

Vylepšení se již dříve dočkala i samotná aplikace Huawei Zdraví, která venkovní sportovní výkony také zakresluje do mapy. Uběhnutou nebo jiným způsobem překonanou trasu si mohou uživatelé znovu projít virtuálně z nadhledu na displeji, s hudbou a s efektním zaznačením důležitých milníků, jako jsou maximální rychlost, nejvyšší bod trasy a nejrychlejší tep.


Vytvořenou prezentaci je možné ve formě videa jednoduše sdílet s přáteli. Mezi zatím experimentálními funkcemi aplikace Zdraví najdete také možnost použít telefon a hodinky společně s chytrým běžeckým pásem.


Huawei Watch GT 2 Pro

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro jsou aktuálně k dispozici za 6 999 Kč, při nákupu k nim navíc za symbolickou cenu 1 Kč dostanete bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3i.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru