Menu

Co je nového?

Huawei FreeBuds 4i – levná sluchátka s výdrží 10 hodin

Sdílení
Foto: Huawei

Společnost Huawei uvedla na trh nová bezdrátová sluchátka FreeBuds 4i, které vydrží na jedno nabití hrát nepřetržitě až 10 hodin v kuse.

reklama

Huawei FreeBuds 4i patří do osvědčené řady sluchátek FreeBuds, které se obecně vyznačují velmi dobrými parametry a bodují i elegantním designem. Propojit je lze skrze Bluetooth s jakýmkoliv telefonem se systémem Android nebo iOS.


Moderní vzhled a komfort při nošení

Designéři se při vývoji nabíjecího pouzdra sluchátek nechali inspirovat světoznámou pláží s oválnými černými kameny na Islandu. Kromě černé barvy bude v prodeji i bílá varianta.

reklama

Huawei FreeBuds 4i

Pouzdro bylo navrženo tak, aby se pohodlně vešlo do dlaně doslova každého uživatele. Není ani příliš velké ani příliš malé, má prostě ideální velikost. Navíc v sobě skrývá energii pro minimálně dalších 10 hodin poslechu. Pouzdro i samotná sluchátka FreeBuds 4i prošla tisíci cykly testů ověřující pohodlí při každodenním používání. Výsledný tvar sluchátek dobře zapadá do zvukovodu, což zajišťuje komfort i při dlouhodobém nošení.


Cílem návrhářů Huawei bylo vytvořit design nejen efektní, ale i efektivní. FreeBuds 4i jsou vhodná pro aktivní a energické uživatele, protože si je užijí při jakýchkoliv situacích. Díky pokročilé zvukové technologii jsou FreeBuds 4i dle slov výrobce schopna poskytnout dokonalý zvukový zážitek kdykoli a kdekoli.


Nepřetržitý poslech téměř celý den

Výdrž baterie je obecně pro spotřebitele klíčovým faktorem a vývojáři společnosti Huawei jsou si toho vědomi. Právě proto i do kompaktního pouzdra a samotných sluchátek integrovali dostatečně kapacitní akumulátory. 

S vypnutým potlačením hluku, vydrží FreeBuds 4i hrát hudbu nepřetržitě 10 hodin. Telefonovat je v tomto režimu možné v kuse 6,5 hodiny. Spolu s nabíjecím pouzdrem je pak celková výdrž pro přehrávání hudby až 22 hodin a pro hlasové hovory 14 hodin.

Pokud je ANC – tedy potlačení okolního hluku – zapnuto, nabízí sluchátka 7,5 hodiny nepřetržitého poslechu hudby nebo 5,5 hodiny hlasového hovoru. Technologie rychlého nabíjení navíc zajistí 4hodinový poslech už po 10 minutách dobíjení. Uživatelé se tedy vybitého akumulátoru nemusí obávat ani když jsou venku a spěchají.


Sluchátka Huawei FreeBuds 4i

Prvotřídní kvalita zvuku

Díky velkým 10mm dynamickým měničům nabízí FreeBuds 4i plný zvuk obohacený i výraznou basovou složkou. Sluchátka také využívají flexibilní polymerovou kompozitní membránu, která jim poskytuje vysokou citlivost a bohatou dynamickou odezvu. Posluchač si díky tomu užije ještě více hudebních detailů.

Chytrá konstrukce sluchátek také výrazně redukuje hluk větru a současně zajišťuje konzistenci zvukového projevu. V kombinaci s aktivním systémem ANC tak nic nebrání zcela nerušenému poslechu kdykoliv a v jakémkoliv prostředí.

Sluchátka jsou navržena tak, aby uspokojila hudební potřeby fanoušků všech hudebních žánrů. Profesionální tuningový tým testoval různé hudební nástroje, rytmy a vokální styly, aby vyladil výslednou kvalitu zvuku pro každodenní potřeby většiny posluchačů kvalitní popové hudby.


Huawei FreeBuds 4i

Nenechte se rušit

Sluchátka FreeBuds 4i detekují okolní hluk prostřednictvím integrovaných mikrofonů a generují reverzní zvukovou vlnu pro jeho snížení (zmiňovaný systém ANC). Algoritmus pro potlačení hluku se zaměřuje na typické scénáře, jako je rušné nákupní centrum, hlasitá veřejná doprava, vlakové nádraží, kancelář nebo lidský hlas. Uživatelům se tak díky ANC dostává nerušeného poslechu v téměř jakémkoliv prostředí.

reklama

FreeBuds 4i jsou také vybavena režimem Awareness, který naopak umožňuje uživatelům slyšet zvuky okolí bez nutnosti sluchátka sundávat. Režim Awareness lze jednoduše aktivovat (a opět vypnout) pouhým stisknutím a přidržením sluchátka.

Sluchátka dokážou výrazně utlumit hluk okolí i během telefonního hovoru. K tomu využívají beamforming technologii k přesnému zachycení lidského hlasu ze směru, odkud přichází. Dvojice mikrofonů systému ANC, konstrukce pro efektivní snížení svistu větru a AI technologie pro redukci šumu pak odfiltrují zbývající okolní hluk.


Sluchátka umí odfiltrovat okolní hluk

Jednoduché ovládání

Sluchátka lze také jednoduše ovládat pomocí gest. Dotykem je možné aktivovat nebo pozastavit přehrávání hudby, přijmout hlasový hovor nebo přepínat mezi režimem pro potlačení hluku okolí (ANC) a režimem Awareness. Při párování sluchátek s telefonem Huawei se na displeji jasně zobrazí grafické informace o stavu baterií ve sluchátkách i v nabíjecím pouzdře. Huawei FreeBuds 4i se přes Bluetooth snadno připojí ke všem HMS smartphonům i telefonům s operačními systémy Android a iOS. V běžném prodeji jsou sluchátka k dispozici za 1 999 Kč.

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru