Menu

Co je nového?

OnePlus Buds Z – špunty s plným zvukem

Sdílení
Foto: OnePlus

OnePlus Buds Z jsou nová bezdrátová sluchátka navržená tak, aby uživatelům na cestách poskytovala skvělý poslech hudby. Jejich parametry k tomu doslova vybízejí.


Tyto „špunty“ jsou vybavené pokročilými 10mm dynamickými měniči zajišťujícími bohatší basovou linku, podpořenou ještě speciální technologií zesílení basů.

Na plné nabití vydrží OnePlus Buds Z 20 hodin přehrávání, rychlé 10minutové dobití nabízí dle výrobce až tři hodiny živého zvuku.

OnePlus Buds Z se připojují přes Bluetooth 5.0 s dosahem až 10 metrů. Ovládání probíhá poklepáním na nožku, přičemž gesta je možné nastavit v aplikaci HeyMelody.


OnePlus Buds Z

Sluchátka jsou odolná proti potu a postříkání, takže není problém je používat i při sportování – například joggingu nebo cvičení v posilovně (odolnost s krytím IP55).


I přes nepatrnou velikost dokáží OnePlus Buds Z zajistit pohlcující zvukovou scénu, a to díky technologii Dolby Atmos, která pomůže vykouzlit dynamický 3D stereozvuk. Nechybějí ani technologie pro potlačení okolního hluku, zvýraznění hlasu a Quick Pair, které poskytují výjimečný zvuk při konferenčním hovoru, sledování filmu nebo při poslechu hudby na cestách. Doprovodná funkce Quick Switch zajišťuje jednoduchý a intuitivní způsob ovládání, sluchátka lze díky ní navíc připojit ke dvěma zařízením a jednoduše mezi nimi přepínat. Sluchátka OnePlus Buds Z jsou k dispozici za doporučenou cenu 1599 Kč.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru